Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebookon, ha random ráírok/b...

Facebookon, ha random ráírok/bejelölök egy lányt, lehet abból komolyabb ismerkedés?

Figyelt kérdés

Sajnos ott tartok, hogy nemtudok elmenni hova ismerkedni...de tényleg. 7 végente járok el, akkor jó, általában nincs probléma. Viszont 7 közben, mindneki dolgozik, vagy suli, semmi nem jár este sehova.

Igazság szerint az is hiányzik, hogy esténként nincs kivel bezsélni, akár fészen is...

Nemrég ért véget egy hoszzú kapcsolatom, és nagyon sok az űr bennem..:/ :S



2013. szept. 26. 10:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Talán előbb heverd ki az előző kapcsolatodat...
2013. szept. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Simán. Ha el tudtok dumálni akkor személyesen is jól érezhetitek magatokat együtt. És ha bejössz neki akkor persze akármi lehet. Feleségemet az iwiw-en ismertem meg. ;) Tehát esély van rá. :)
2013. szept. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen azt olvastam, h 7 ÉVENTE:DDDD az kicsit sok lenne..


amúgy mi a pasimmal fb-n ismerkedtünk meg, 2,5 éve együtt:)

2013. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

háhh az durva lenne..:/ 7 év atyaég..:)


értem, tehát akkro totál ismeretlenül is, nyugodtan kezdeményezzek fészen? :)

2013. szept. 26. 11:07
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát ha rám írna egy ismeretlen srác úgy,hogy közös ismerősünk sincs akkor én nem igazán ismerkednék vele.

Lehet én vagyok paranoiás,de facen sok kamu van.Nekem néger csávók írnak hol angolul,hol magyarul,jól néznek ki.De tudod ki fog így egy totál ismeretlennel ismerkedni.Én a társkereső oldalakban sem bízom.

2013. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

van közös ismerős sok lánnyal, csak épp személyesen nem ismerem magát a csajt, aki tetszene...ha érted...


altalaban 20 fölött van a 'kiszemeltekkel' a közös ismik száma

2013. szept. 26. 12:14
 7/16 anonim ***** válasza:
Simán működhet,írj rá aztán beszélgessetek majd ha már kicsit ismeritek egymást akkor lehet találkozni,szinte olyan lesz az első találkozás mintha mindig is ismerted volna.tudod mit szeret,milyen témákat hozz fel stb.nekem eddig bejött és a komoly kapcsolataim mind neten sikerültek :)
2013. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
megpróbálom akkor :)
2013. szept. 26. 13:29
 9/16 anonim ***** válasza:
úgy volt, h láttuk egymást egy bulin.. és megtetszettünk egymásnak, vagy vmi ilyesmi:)
2013. szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

ment pár jelölés..kiváncsi vagyok...

egyébként a közös ismerősök által mindig tudok kire hivatkozni, hogy nah, honnan ismerem a leányzót, vagyis ki által :)

2013. szept. 26. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!