Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kinek lenne kedve Velem...

Kinek lenne kedve Velem kijönni Angliába melozni? 21/F bőv.

Figyelt kérdés
Meguntam,hogy egyre rosszabb a helyzet a szeretett hazánkban.Ki szeretnék utazni Angliába és ott dolgozni. Egyedül nem szeretnék elindulni.Kinek lenne kedve társulni?

2013. szept. 30. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nincs kedvem olyannal akárhova menni, aki nagybetűvel írja, hogy "velem".
2013. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány? m1? :D
2013. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én másfél év múlva megyek...
2013. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igazából mindegy ,hogy fiú vagy lány. A lényeg az ,hogy ne egyedül menjek. :D
2013. szept. 30. 17:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Mennék én (mindegy, hogy veled vagy nélküled, de mennék xD), de még nem értem el azt a kort.. D:
2013. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ravel válasza:
"Mennék én (mindegy, hogy veled vagy nélküled, de mennék xD)," --> osztom. Én is mennék, csak nekem még be kell bejeznem a tanévet. Utána viszont én is külföldben gondolkodom.
2013. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19 vagyok és fiú xD mit kéne ott csinálni?:P egyébként az úgy kemény lenne csak "úgy" kimenni :DD
2013. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es. Nézd. bátraké a szerencse. Jelenleg itt elég nehéz jó melot keresni. pályakezdőként a szakmámban elég vicces kezdő fizuk vannak. hiába a sok év tanulás. Vannak olyan munkák is egyébként,hogy nem kell szakképzettség,csak angol vagy még az se,csak legyél talpra esett. Tehát nem az a kérdés,hogy milyen munka / állás van? Hanem ,hogy akarj dolgozni és lesz melod.
2013. szept. 30. 17:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is mennék, de egyedül nem merek. Bár egy kicsit idősebb sráccal,lánnyal kicsit jobb lenne. Aztán ki tudja....ki megbízható és ki nem. Full idegennel biztos nem mennék. Olyan ismerős kéne AKIHEZ ki lehet menni, aki tudja, hol milyen papírt kell elintézni, bankkártyát, telefont stb. 24L
2013. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én pár hét múlva megyek ki, ha gondolod írj :)
2013. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!