Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyképű vagyok ilyen felfogás...

Nagyképű vagyok ilyen felfogással? (lány elutasitásra, vagy nem válaszolásra)

Figyelt kérdés

kiindulási alapnak ez a videó: http://www.youtube.com/watch?v=AdymCQ5PXrs


a pasikat sokat csesztetik, nekik kell kezdeményezni, különben gyáva vagy stb. Természetesen mindannyiunk kapott már el is utasitást.


De teljesen igaz ez csak ránk? Ha egy nő nem válaszol társkeresőn egy őszinte megkeresésre, akkor ő nem lehet, hogy szintén megfosztja magát sok jótól?


Volt már, hogy közeledtem valakihez, csak egy randi sikerült, több nem... sosem volt ideje, majd kinyögtem 2 hónapnyi kinszenvedés után, és nem jött válasz többet, pedig jóbarátom is volt a hölgy...


aztán nemrég egy másik, na, vele sikerült eljutni odáig, hogy rózsát kapjon, + dicsérő jelzőket, amit elmondása szerint sosem kapott még, és nőnek érezte magát. Sajnos most nem kell pasi az életébe, mert olyan korszaka van - de akkoris kapott valamit, ami örök emlék!! Ettől az első megfosztotta magát.


(nem, ezek nem netes ismerkedések voltak!)


Szóval biztos, hogy mindig a pasik a lúzerek? A nők nem hibázhatnak? :)


én ilyenkor mindig azt mondom, hogy "rendben van, akkor én meg nagyképű leszek, tudom, hogy nem vagyok Brad Pitt, de nem sokkal maradok el tőle, tudok kedves, romantikus lenni, és odafigyelni a nőkre, szeretni, sőt sirni a titanicon, és ha majd téged megdug és eldob a 10-edik Brad Pitt, akinek csak kisugárzása van, más semmi egyéb, akkor majd csak magadat okolhatod, még azt sem tudod, mit vesztettél" - nagyképű vagyok ilyenkor?


2013. okt. 1. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

#2 Na téged már csak a neved miatt is le foglak pontozni ahol érlek...


Amúgy ez simán hülye felfogás. Volt régen itt egy hasonló kérdés amiben a kérdező "ideális barátnak" gondolta magát, de ilyen nincs - akik nem akartak tőled kapcsolatot, azokkal ha összejöttél volna sem érezték volna magukat jól veled valószínűleg. Hiába adnál te meg mindent valakinek ami szerinted jó lenne neki - ez nem így működik. A figyelem, romantika, stb. csak akkor esik jól, ha olyan személytől kapja az ember akit kedvel és nem úgy van ez, hogy aki figyelmes, romantikus, stb. azt automatikusan kedveljük.

2013. okt. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Köszönöm, cserébe én is lepontoztalak:Dmint ha érdekelnének a százalékokxDde itt ti úgyis nagyfiúk vagytok azért megnézném személyesen milyen emberek irogatnak:Dinkább nem jobban átgondolvaxD
2013. okt. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
és nem unja...
2013. okt. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
"akik nem akartak tőled kapcsolatot, azokkal ha összejöttél volna sem érezték volna magukat jól veled valószínűleg." én most a kérdésemben azokra gondolok, akik nem adták meg az esélyt maguknak a másik megismerésére.
2013. okt. 1. 00:42
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerencse, hogy rátaláltam erre a kérdésre, és tudok adni egy hasznos választ: A nõket csak a külsõ érdekli. Aki nem néz ki jól, az lehet akár milyen kedves, meg romantikus, le se szarják.
2013. okt. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nos, ez ugyanúgy a férfiakra is igaz. Sokszor még váldaszra se méltatnak.. Nem értem, hogy miért. Mert magas, fiatal, szőke nó'ő vagyook és már lassan diplomás is. Nem vagyok kétszáz kilós, stb. Szóval a férfiak is finnyásak. De jobban, mint a nők. Azért a férfiak kilencven százaléka nem éppen egy matyòhimzés. Egy nő meg, ha ronda, akkor annyi, esélye sincs, míg egy férfinak van, hiszen a többségük csúnya. Na, meg az a pár pasi, aki jól néz ki, az tudja magáról és bunkó. A nők többsége meg szép, csak a pasiknak van egy ideálja, amiből nem képesek engedni. Pl. Van akinek csak a kék szemű jön be. Na, és akkor a barna szemű szép nők szóba se jöhetnek. Ennyi.
2013. okt. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha azt mondom nem vagy az,akkor mosollyal az orcádon fogsz nyugovóra térni?
2013. okt. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

8-as irjál nekem én biztos válaszolok :P :D (24/F)

Amúgy meg teljesen igaz amit irtál kedves kérdező,de ez a duma hogy most: "nem kell pasi az életébe mert olyan korszaka van" ,ez akkora kifogás ,hogy borzasztó hidd el.

2013. okt. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Őőő, nem gondolod, hogy aki nem akar veled lenni, az azért nem akar, mert nem érdekled úgy? Ha meg nem érdekled, akkor ő nem vesztett semmit, hiába vagy nagyképű. Ismerkedni, válaszolni (még társkeresőn is ) nem kötelező senkinek. Az ilyenekkel csak magadat emészted, ő ezt nem hallja, csak éli tovább világát, hisz nem is tett semmi rosszat. Nem akarni valakit nem bűn. Egyszerűen csak tudomásul kell venni, hogy nem érdekelted, és ennyi. Nincs ebben semmi nagy szám, hogy ilyen gyerekesen kelljen lereagálni. Bárkivel megesik.

Amúgy meg Brad Pitt ronda, a Titanic meg undorító nyálazás, ki néz olyat és még sír is rajta? Öhm, pfuj. Krimi, akciófilm, az az igazi.

2013. okt. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy nagyképű.

De azt vedd figyelembe, hogy a videóba egy helyes pár lenne, ,ármint jópasi, szép csaj.

2013. okt. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!