Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen jelei vannak ha tetszel...

Milyen jelei vannak ha tetszel egy srácnak?

Figyelt kérdés

Van egy egy fiú az osztályomban, sokat szoktunk beszélgetni,sokszor találkozik a pillantásunk ami 2-3 másodpercig, amikor voltunk buliba, mondta,hogy szólt neki valaki hogy én is ott vagyok,azért jött oda hozzánk./ezt ő mondta/.

Kicsit talán furán fogalmaztam. :) szerintetek van esélyem nála?

17/L



2013. okt. 7. 21:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vesz neked egy lovat.
2013. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Van esélyed.

Tudasd vele hogy hajlandó vagy időt szentelni rá.

2013. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

és mégis hogy?


szoktunk beszélni facebook-on, például most is ,de van hogy nincsen miről beszélnünk nincs közös téma :\

Suliba van,hogy odajön szünetekben akkor dumálgatunk, de nem tudom hogyan tovább?

2013. okt. 7. 21:22
 4/17 mindentudok1212 válasza:
Beszélj arról te mit szeretsz parfüm vagy valami és randiztok lehet hogy megveszi neked
2013. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
a randi dolog még elég messze áll,úgy érzem :\
2013. okt. 7. 21:57
 6/17 anonim válasza:
Hívd el egy randira, moziba, sétálni a parkba stb.
2013. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
attól tartok hogy nem lenne közös témánk..
2013. okt. 8. 17:45
 8/17 anonim válasza:
De hát azt irtad, hogy sok közös témátok van. Hívd el egy sétára. Legrosszabb esetben nemet mond, de akkor kiderül, hogy nincs értelme agyalni rajta.
2013. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

igen, de más szünetekben beszélgetni amikor mások is ott vannak meg fb-n ahol lehet "szünetet tartani", de a kínos csendtől félek igazán.

de nemsokára lesz egy buli ahová megyünk meg még pár haver, remélem ott kicsit közelebb kerülünk egymáshoz :)

2013. okt. 9. 15:35
 10/17 anonim ***** válasza:

Öszinte véleményem szerint van, de még kissé tapasztalatlan és félénk.:)

Most nem azt tanécsolom neked, hogy szökjél rá, de besegíthetnél egy kicsit neki ;) 18/L

2013. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!