Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Meglepődnétek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam aki tetszik. Nagyon joban vagyunk. Ő folyton hülyéskedik és viccelődik, még nem is nagyon láttam komolynak, vagy szomorúnak, mert mindig kicsattanó jó kedve van.

De a múltkor irodalom órán nagyon meglett! A romantikáról volt szó, és kérdezték mi jut róla eszünkbe. Olyan szép romantikus dolgokat mondott (nem mint kor stílus, hanem mint érzelem), hogy én azt hittem elájulok! Mindenkiből kinéztem volna. Kivéve őt! Ő róla akit nem lehet komolyan venni kiderül hogy egy roppant romantikus személyiség.



2013. okt. 7. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Meglepődnék, persze :D

Ez amúgy tök érdekes. Az az ember a legromantikusabb, legaranyosabb, legperverzebb stb. akiről nem gondolnád :D

2013. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ezért hisznek keménynek. pedig a kemény külső érzékeny belsőt takar :D
2013. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!