Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mennyi az esély...

Szerintetek mennyi az esély rá, hogy felfog hívni?

Figyelt kérdés
Szombaton voltam a Glamour napokon az Aréna Plázában. Kerestem egy ruhadarabot, de nem találtam, így segítséget kértem egy fiútól. Mire megtaláltuk együtt, rájöttem egész helyes a fiatalember. Egész sokszor összeakadt a tekintetünk, még miután már meg is vettem a ruhát. Később visszamentem, bemutatkoztam és megadtam neki a számom és hogy megihatnánk valamit ha lenne kedve hozzá. Nagyon édesen mosolygott, de azt mondta, hogy 8 éve van neki barátnője. Utána nagyon mosolyogva váltunk el, vissza is nézett. Én kevés esélyét látom, de mi van ha mégis... Kíváncsi lennék a véleményetekre! Előre is köszönöm!

2013. okt. 13. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha normális srác akkor nem, mivel van barátnője, ahogy ezt te is kiemelted.
2013. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem fog felhívni
2013. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kedves akart lenni. Biztos, hogy tetszettél neki, de nem hinném hogy felhív, hiszen van barátnője.


Viszont a leírtak alapján rendes, kedves csajnak tűnsz, aki ráadásul talpraesett és életrevaló, így nem aggódnék, mert biztos hogy lesz még hasonló lehetőséged. :)

2013. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!