Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismertem a neten egy nőt,...

Megismertem a neten egy nőt, találkozgattunk is, jól megértjük egymást, de nem tudom hová tenni őt. Felfordította az egész életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha egy szóval kellene jellemeznem őt, akkor azt mondanám, hogy dáma. Nagyon kellemes társaság, humoros, intelligens. Ilyen téren hasonlóak vagyunk. A különbség az, hogy én egy csóró alak vagyok, ő meg... A gond (?) az életstílusával van. Nekem ez az egész nagyon idegen. A hétvégén addig piszkált, míg igent nem mondtam arra, hogy elkísérjem Párizsba szórakozni egyet. Nem is tudom, hogy hogy mondtam erre igent. Ő fizetett mindent. Mintha manipulálna és utólag döbbenek csak rá, hogy úristen, mit csinálok? Nem történt köztünk még semmi. Nem is tudom, hogy mit csináljak? Mintha behálóztak volna. Vonzódom hozzá, de nem bírok kezdeményezni, valami blokkol. Bocsi, ha kicsit zavaros de pont így érzek. 23/F.

2013. okt. 15. 22:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A dáma kora?
2013. okt. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Basszus! Fizet neked mindent. Elfogad ahogy vagy.

Ha aktív lenne szexben is.....


Ilyen nő kelkl nekem is!

2013. okt. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
21.
2013. okt. 15. 23:00
 4/19 anonim ***** válasza:
Honnan van ennyi pénze?
2013. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nővére nincs?
2013. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Mit tegyél ? Élvezd. Odáig vagy érte, s nyilván ő is, ha ezeket megteszi. Úgyhogy légy vele, és sok sikert :)


P.S. : ha mindent a pasi fizet, a nő anyagias, ha a nő, akkor manipulatív? Hogy van ez ? Semmi nem jó ?

2013. okt. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nincs nővére. :) Én nem tudom mi van velem, ez az igazság. Ilyen lehengerlő nővel nem találkoztam még. Kifordultam magamból teljesen.
2013. okt. 15. 23:04
 8/19 anonim ***** válasza:
És hol ismerted meg megkérdezhetem? Fontos lenne. Vagy milyen módon? Szén gazdag ez látszik az írásból...
2013. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Neten ismertem meg, tettem fel egy vicces képet és megosztotta. Utána ráírtam és végül találkoztunk.
2013. okt. 15. 23:09
 10/19 anonim ***** válasza:
ja hogy facen publicra állítottan megosztottál és ő vadidegenként megosztotta? :D nem vágom
2013. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!