Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tud valami romantikus tanácsod...

Ameoland kérdése:

Tud valami romantikus tanácsod adni? Történt veletek már emlékezetes romantikus meglepetés, amit nektek csináltak?

Figyelt kérdés
A helyzet kissé zavaros. Interneten ismertem meg egy lányt 2-3 hónapja, és nekem nagyon tetszik az amit megismertem kívül-belül. A szomszéd megyében lakik, max másfél órányira. Próbáltam már találkozni vele, de sajnos nem jött össze. Lassan itt a születésnapja és valamivel meglepném. Bőven jó, ha már örömet okozok neki,szóval nagy kiszerelésű óvszer ennél a lánynál nem pálya. Volt már néhány barátnőm,ismerem a romantikát, de ilyen komplikáltabb helyzettel még nem volt szerencsém.
2013. okt. 17. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mitől lenne ez komplikáltabb mint bármelyik más? Messzebb lakik? és..? Attól még nőből van.
2013. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de másoknál azért tudtam a számuk, hol laknak, találkoztam velük!... ami azért sokat dobna a dolgon és már magamtól is tudnék esetleg kitalálni valami okosat. de eddig simán úgy néz ki,hogy nem kézbe adom hanem postáznom kell.. ha lesz bármi.
2013. okt. 17. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Találkozz vele. A legelső találkozás is lehet romantikus.

(de mi van ha élőbe nem tetszik, vagy nem is az akinek vallja magát?)

2013. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

gondolom facebookon dumáltok. néha telóról is ír, ha be van kapcsolva a helymeghatározója GPS akkor látod a címet is. csak némi furfang kell.. ha nincs bekapcsolva vedd rá, valami hülye indokkal, hogy kapcsolja be, és kérdezd meg otthon van-e stb.

már meg is van a címe. oda lehet szépen utazni, és vinni egy szál vörös rózsát. na bumm!

2013. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Frigg ***** válasza:

Volt páromra párszor rájött a kreativitás :) Lehet kicsit klisés, de egyik évfordulónkra egyszer teleszórta rózsaszirommal a szobáját, és körberakta gyertyákkal, plusz vacsi egy étteremben. Valamint a második évfordulónkra festett a járdára egy kettest, úgy, hogy beleszerkesztette a nevünk kezdőbetűit, pont azon a helyen, ahol összejöttünk két éve. Amikor nyolc hónapja voltunk együtt, adott egy nyolc szálból álló kék rózsacsokrot, mert tudta hogy nagyon tetszenek a kék rózsák. 6 évig voltunk együtt. Ugyan a ti történetetek más, nekem ezek voltak a legromantikusabb élményeim :)


23/N

2013. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!