Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » LÁNYOK ez milyen ismerkedési...

LÁNYOK ez milyen ismerkedési technika szerintetek? Őszintén mi a véleményetek Hirsh Attila módszeréről? (Hosszú de olvasd el légy szíves)

Figyelt kérdés

Eszköz: Diákigazolvány tartó, benne kis tükör.


Amit most megosztok veled, azt tömegközlekedési eszközökre találtam ki.

Tehát a szemkontaktus után alkalmaztad az arckifejezést, majd, ha ez megtörtént, menj oda a nőhöz AZONNAL (nincs hezitálás), és mond azt neki:


Én: Szia, segíts nekem egy percre!


(Ez az "egy percre" egy hamis időkorlát. Egyértelmű, hogy nem csak egy percig maradsz, de ha a nő azt hiszi, hogy egész nap a nyakán fogsz lógni, akkor le fog koptatni téged.)


Nő: Miben?


Én: Tudom, hogy furán fog hangzani a kérésem, de nemrég megismerkedtem egy lánnyal, nagyon szimpatikus nekem, de van egy apróbb bökkenő.

(Itt a lány megnyugszik, mert azt hiszi, nem róla van szó, és nem akarsz tőle semmi komolyat. Tehát leereszti azt a "pajzsot", amit a legtöbb férfi felé azonnal bedob. Pl: Van barátom, sietek, stb...)


Nő: Micsoda?


Én: Tehát amikor elkezdtem beszélgetni ezzel a lánnyal, azonnal rájöttem, hogy ő aranyos és mindig szerettem volna egy ilyen kedves teremtéssel megismerkedni, és itt jön a probléma.


Nő: Mégpedig?


Én: Arra gondoltam, hogy elmondom neki, hogy nagyon szipatikus nekem, meg beülnék vele 5 percre valahova beszélgetni és meginni egy teát, de nem akarom elriasztani, nehogy azt higgye, hogy nyomulni akarok.

Szerinted egy ember személyiségét meg lehet határozni valamennyire abból, hogy milyen arcvonásai vannak?


Itt mondja a nő, hogy meglehet szerinte állapítani nagyjából.


Én: Jó, én is így gondolom. Figyelj, megnéznéd ennek a nőnek a képét? Kíváncsi vagyok, te mit mondanál neki?


Nő: OK.


Én: Szóval arra volnék kíváncsi, de totálisan őszintén, mit mondanál neki akkor, ha csak be szeretnél vele ülni, teázni, megismerni, de semmi többet?


Itt előveszem az okmánytartómat és azt mondom, nézze meg a nőt. Amikor kinyitja az 1. oldalon egy tükröt lát. Természetesen a tükörben, amit meg fog látni, az a saját arcképe. Itt általában szokott lenni 1-2 másodperc fáziskésés, míg a nőnek "leesik", hogy róla beszéltem, amikor tanácsot kértem a nőhöz.

... Ezután hatalmas nevetés szokott lenni.


Én: Na, ne komolytalankodd el! Mit mondanál neki a helyemben? :)


Innentől kezdve indul a szerepjáték... ő tanácsokat ad... Te pedig szó szerint azt mondod vissza neki!

Ha azt mondja, hogy: Akkor mennék el egy találkozóra, ha a srác azt mondaná, hogy "kukutyin zabhegyező", akkor azt mondod neki, hogy "kukutyin zabhegyező"...


2013. okt. 19. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó.:D

L

2013. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Végülis elég ötletes "találmány". A bökkenő viszont az, hogy ha nem vagy szimpatikus a csajnak úgyis lekoppint. De ez a tükrös trükk tetszik :D. Bár a szöveg lehetne valami spontán.. 18F
2013. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt embere válogatja kinek mi tetszik, de ha külsőre nem vagy szimatikus akármilyen frappáns dologgal odamehetsz nem fog veled elmenni sehova hidd el .....Meg nem tudhatod h milyen napja van a kiszemeltednek lehet vmi anyagi, családi, munkahelyi problémája...és már egyből nem lesz vevő ere a gyenge humorra
2013. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Második válaszoló vagyok. Személy szerint akkor vetném be ezt a trükköt amikor már tudom, hogy tetszem a csajnak és érdeklődik irántam. Egy mókás kis szöveg után bevetni a tükrös cselt és akkor tuti lesz hatása.
2013. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát, ez nagyon gyenge meg mű. az jutna eszembe, hogy már hány lánnyal játszhatta vajon ezt el.. meg, ez, hogy neten olvasta és direkt így ismerkedik.

fiúk!! spontaneitás!

2013. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!