Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikusok/biszexek itt...

Leszbikusok/biszexek itt gyk-n, ti hogy néztek ki? Linkelnétek rátok hasonlító emberekről képeket?

Figyelt kérdés

Privibe magatokról is küldhettek, de mivel ezt nem hiszem, hogy sokan vállalnák be, ezért gondoltam arra, hogy hasonló stílusú, alkatú, arcú stb. emberekről linkelhetnénetk képeket. :)


Csak szimplán érdekel, mivel nem sok ismerősöm van, akiről tudom, hogy nem heteró, ezért érdekelne, hogy valóban mennyire igazak a sztereotípiák? (Bár én nem szeretem őket, de mégis vajon van-e benne igazság.)


Köszi, annak aki veszi a fáradtságot. :)



2013. okt. 19. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Rólam terjeng itt fent egy kép, valaki biztos betudja linkelni :D
2013. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát ez kicsit olyan általánosítás szerintem, mintha a leszbik meg biszexek mint hasonló kinézetűek lennének. Pedig hidd el hogy nem, mert van olyan leszbikus aki full fiús és van olyan is akiről meg nem mondanád hogy leszbikus, mert nem mutatkozik meg rajta sehogy sem. Szóval felesleges szerintem linkelni, mert azért a google a barátod ott elég sokféle leszbikus van a fényképek között, gondolom itt sincs ez máshogy. Biszexek meg szerintem tök olyanok mint pl te :D Mert hát náluk szerintem semmi apró megkülönböztetés sincs.
2013. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Szia! én rám mondták hogy hasonlítok Piper Perabora :D csak én nem vagyok olyan vékony, hanem egy ici picit több.. :)
2013. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ja és 21L voltam :)
2013. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

valóban, jégsárkányról kering itt egy kép.


Ez az :


[link]

2013. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hm...Piper Perabor jó kis csajszi :DD
2013. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
[link] :)
2013. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) És második: értem mit mondasz, de azért érdekel. :D
2013. okt. 20. 15:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ki az, aki itt leszavazgatja a válaszokat? :D Röhej.
2013. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
hmm Piper:))
2013. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!