Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valahogy nem sikerül egy jó...

Valahogy nem sikerül egy jó csajt sem találnom!? Van 2 csaj akivel nem rég megismerkedtem össze is szeretnének velem jönni. (jól néznek ki nem azzal van a baj).14/F

Figyelt kérdés
Hanem , hogy ha találkozunk akkor, nem lehet vele rendesen beszélgetni, persze a Facebookonn ott mindig rám ír megkérdezi , hogy "járunk?". Nem értem,hogy nem lehet egy jó csajt sem találni aki nem sminkeli magát, nem egy beképzelt ..... és nem azzal kezdi , hogy "Ha, kinyalsz akkor leszoplak" az előző lánynál így volt... és rohadtul nem értem! (nem vagyok homokos), amúgy nem smároltam még az gáz? pedig volt már rá elég sok esélyem..
2013. okt. 23. 19:20
 1/3 k.veronika199 válasza:
Én se smároltam még soha am úgyis akkor fogsz rátalálni arra akit keresel amikor nem is gondolnád az én barátnőm is mindig izgult hogy milyen gáz hogy 15 éves és még nem volt pasija aztán amikor nem is gondolta volna pár hét alatt össze jött egy fiúval és mai napig együtt vannak és szeretik egymást.
2013. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem semmi gáz nincs ebben az egész helyzetben. manapság az olyan csaj, aki azért akar összejönni valakivel, hogy legyen mit kiírni a facebookra... az ilyenek mint mondtad sminkelik magukat és minden nap teljes pompában jelennek meg a suliban, és szerintem emiatt nem tartogatnak semmi "többet" amit csak ritkán mutatnak meg magukból. ilyenek kellenek a mai kisfiúknak, mert "szépek"... miattuk nem találok én se senkit magam mellé, mert a hozzám hasonló lányok már nem is lányok, csak selejtes lúzerek. bocsi, kicsit elkalandoztam:D
2013. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem irhatsz ha gondolod én aránylag normális vagyok ;P
2014. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!