Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meg tudok ismerni itt egy...

Meg tudok ismerni itt egy ILYEN LÁNYT? (LENT)

Figyelt kérdés

Nincs küllemre ideálom, ha valami megfog benne, a tekintetében, mozdulataiban, gondolataiban, kisugárzásában, akkor ideálissá válik. Lelkivilágra olyan nőre vágyom, aki cserfes, de nem hebrencs, aki kommunikatív de nem szófo.ó minden percben, aki felelősségteljes, becsületes, szenvedélyes, odaadó, bájos, játékos. Nincsenek nagy elvárásaim, szerintem ezek alap dolgok lennének, csak sok ember elfelejti. Ha én érzem, hogy szeret a nő, akkor én annyi szeretetet adok neki, hogy ember legyen a talpán, aki azt fölözi. Ezt nem anyagiakban értem, mert nem szeretem az anyagias nőket.


Tehát nekem egy ideális kapcsolatban fontos a közös lelki fejlődés is. Erre alapoznám, nem kenyerem a mindennapos cirkuszolás és vitázás.


2013. okt. 27. 14:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Te vagy az M.atisz Nagypapa?
2013. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Itt kizárt dolognak tartom most. Legalábbis én borzalmasan sikertelen voltam ezen az oldalon ismerkedés szempontjából...


Amiket pedig leírtál, még a valóságban is ritkaságszámba mennek...

2013. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Ezt melyik társkeresőről másoltad ki?
2013. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Magam szüleménye. Miért?
2013. okt. 27. 14:52
 5/31 anonim ***** válasza:
Tudja az illető hogy másoltad? Megadta az engedélyt számodra?
2013. okt. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

A második válaszolóval egyet értek, én úgy 2 éve megismertem itt egy olyan lányt akire majdnem minden kritérium illett amit itt leírtál csak a gond vele az volt hogy folyton ment a saját feje után és nemtudta eldönteni mit akar, és sokszor szeretett átverni mindenkit engem is átvert, feleslegesen utaztam miatta 50km-ert csak oda hogy láthassam és amikor már 10 perc volt hátra az útból akkor felhívtam hogy mindjárt ott vagyok és mondta hogy lefújva mert el kell mennie, erre fordulhattam is vissza. Sajnos pont olyan lányt akit te keresel nagyon nehezen fogsz csak találni, lesz olyan akit nem fog a külsőd érdekelni de a belsőre nagyon oda kell figyelned mit mondasz, meg mit csinálsz, és az első benyomás a legfontosabb azt se feledd!

Szóval ezen az oldalon szerintem ezen az oldalon felejtsd el az ismerkedést, mert ez egyrészt nem társkereső oldal, jó lehet beszélgetni egymással privátban de nem erre való az oldal, plusz inkább a társkeresőkön próbálkozz.

2013. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Rám illik a leírás :)
2013. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

(6) Az olyan nő, akire ezek a kritériumok illenek, az ezt nem teszi. Egyrészt mert nincs e fajta óvodás szórakozásra szüksége, másrészt meg maximum azzal beszél meg találkozót, ahová el is megy, vagy nem beszél meg semmit.

Szóval valami nem oké az írásoddal. Most vagy te játszottál rá, vagy a kis nő nem az mint akinek kiadta magát(esetleg vagy a rápályázó sráccal beszélhettél, vagy egy ellenségével)

2013. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

(7) Akire illik a leírás, az nyiltan nem fedi fel magát, illetve a háttérben is, csak kivételes alkalomkor.

Szóval ismét egy kamus:D

2013. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Nem tudom miről beszélsz kedves 53%-os. Nem tudtam, hogy az embernek már saját gondolatai sem lehetnek és elképzelései :P

Nincs velem semmi gond :)

2013. okt. 27. 15:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!