Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rocker pasik! Milyen típusú,...

Rocker pasik! Milyen típusú, illetve stílusú lányok jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
Sokat számít, hogy hasonló rockeresen öltözködjön mint ti? és ha igen, akkor miket vegyen fel például?
2013. okt. 29. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, hogy hogy nez ki, csak a metal folyjon az ereiben! \m/
2013. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lesz@@rom. Nézzen ki jól, nyerje el a tetszésem. Ha meg nem talpig rózsaszínben van, az nekem már elég öltözködésre.
2013. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Emos lányok:D
2013. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már szereti a rockot/metált akkor az öltözködése mindegy ;)
2013. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1) Legyen önbizalma

2) Magának akarjon megfelelni

3) Legyenek önálló gondolatai

4) Ne dőljön be a médiának

5) Legyen életcélja


Az öltözködés csak szó szerint tárgyak egy testen. Lehetsz bármilyen jól öltözött, lehetsz bármilyen szép kívülről, ha "a szíved egy moslékos vödör" nem leszek az, aki a mocskot feltörli. :) Csak hogy egy rocker referencia is legyen a billentyűkoptatásomban.


Ne a divat határozzon meg, hanem te határozd meg a divatot! Legyen saját stílusod. Öltözz úgy, ahogy neked tetszik! Nekem úgy fogsz tetszeni, ha nem játszod meg magad.

2013. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se öltözködök igazán rockeresen, csak a hajam hosszú. Olyan nem kurv*s ruhában járjon, amilyet szeret.
2013. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én leginkább szoknya-blúzt vagy egyberuhát hordok, és általában fehérben és/vagy pirosban. Ilyesmiket: [link]

Hát az biztos, hogy elég mókásan festünk a párommal. De neki tetszik ez a stílus. És kimondottan vicces volt, amikor koncertre mentünk és elkeveredtünk, én meg mászkáltam a tömegben, kerestem. Rendesen megnéztek :D:D:D

2013. okt. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legyen egyéniség,ne pedig divatp*csa.
2013. okt. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
voltál már rock koncerten? Ott biztos találsz csajokat.Én mindig ismerkedek velük egy kicsit közelebbről is persz pár korsó sör után:D
2013. okt. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!