Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ilyen zaklató, megfigyelő,...

Az ilyen zaklató, megfigyelő, mániákus férfiak miért akarják védelmezni, ártatlan, óvni valónak látni a kiszemelt lányt, áldozatot? (LENT)

Figyelt kérdés

Akik így követik, megfigyelik, zaklatják, dolgokat gyűjtenek róla, facebookon csekkolják folyton, stb... miért akarnak úgy bánni a lánnyal mintha kis királykiasszonyuk lenne és miért gondolkodnak úgy, mondanak olyanokat, hogy vigyáznak rá, megvédik, stb...


Szóval értitek.


Miért túlozzák el ezt mániákusan?


Ne értsétek félre, nem az a baj, ha egy férfi védelmező, meg kis drágaként bánik a lánnyal, vigyáz rá, stb...

Rendben is van ez ha nem mániákusan, meg ha mindkét fél benne van.



2013. okt. 29. 23:25
1 2
 1/15 Zakathol ***** válasza:

A válasz a kérdésedben: Mert mániákusak. Ez egy emberi jellemző ami némelyekre érvényes, másokra pedig nem.

Vannak akiket meg az se érdekel, hogy a "kiszemelt" él-e egyáltalán, ha hetente 2x lepippantják meg megtöcskölhetik.

2013. okt. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem értetted meg a kérdést.


Nem normális, mániákus, követi, stb... de miért pont ilyen védelmező akar lenni, miért ilyen kis óvni való cuki királykisasszonynak akarja látni?


Miért éppen ilyen és miért akarja éppen ilyennek látni a lányt a legtöbb megfigyelő, zaklató, követő mániákus?

2013. okt. 29. 23:36
 3/15 Zakathol ***** válasza:

Nem érted a mániákusokat.


Ők nem ilyennek akarják látni a nőket, hanem pusztán a mániákusságuk miatt képtelenek megállni, hogy ne tudjanak mindent az adott nőről, ne kövessék, stb.

2013. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de olvasd már mit kérdeztem és mit írtam alá!


Nem az a kérdés, hogy miért figyelik meg!


Miért ilyen védelmezők és miért akarják ilyennek látni a lányt?


Te nem érted még azt sem ami le van írva!

2013. okt. 29. 23:52
 5/15 Missi_Key ***** válasza:
mert ha másmilyen akkor nincs szükség rá...mmint a megfigyelőre..gondolom, vagy nem akarják így látni, csak így látják és kész....fenetudja, ha te nagyon odavagy valakiért nyilván vigyázni akarsz rá nem?
2013. okt. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Persze, hogy vigyázni, csak az a furcsa, hogy jellemzően ezt a szálat erőltetik túl nagyon.
2013. okt. 31. 00:08
 7/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem hajthatnának mániákusan más típusú lányokra is és mondjuk lehetnének erőszakosan, mániákusan más stílusúak is.
2013. okt. 31. 00:09
 8/15 anonim ***** válasza:

Mert a tulajdonuknak érzik a lányt.


És azért mániákusak, mert kétségbeesettek.

Csak vedd észre, hogy a kétségbeesés önmagában még nem egy negatív dolog, a gond itt azzal van, hogy ebben az esetben aki kétségbeesett az totál értéktelennek érzi magát és ez ellen próbál védekezni.

2013. nov. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Missi_Key ***** válasza:
gondolom van erőszakos mániás is...amit el tudsz képzelni az megtörténhet...
2013. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Én arra gondolok, hogy így érzik azt, hogy ők valakik, mert meg tudják védeni a lányt, tulajdonuknak érzik, és a lánynál is ezzel akarnak jó pontot szerezni, hogy "látod, én bármit meg tudok tenni érted".

Csak néha túlzásba viszik.

2013. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!