Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ha rátok írna facebookon...

Fiúk! Ha rátok írna facebookon egy lány akit nem ismertek, de mindennap látjátok, nyomulósnak gondolnátok emiatt hogy csak úgy ír, vagy mit gondolnátok róla ebből, hogy nem is ismer de csak szimplán rátok ír?

Figyelt kérdés
És egy +kérdés. Lehet hogy gáz ez a fajta figyelemfelkeltés, de végül is 21.század, szóval lájkoltam ennek a srácnak a képét, ezzel jelezve neki picit hogy tetszik, de ő nem reagált semmit, nem lájkolt vissza meg nem is írt chaten meg semmi, pedig már suliba is néztem, meg nagyon sokszor futunk egymásba, szóval ha tetszenék neki már rám írt volna, rám köszönt volna vagy valami, nem? Ez nekem fontos, úgyhogy kérlek segítsetek:) Ja, és az igaz hogy minden srác általában arra vár, hogy a lány kezdeményezzen? Előre is köszönöm. 15/L
2013. okt. 29. 23:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát írhatsz neki fb-n, de ne írd le neki rögtön, h mit érzel iránta.. Szerintem először próbáld megismerni valahogyan. Te semmiképpen ne kezdeményezz, mert szerintem azt elég gáznak tartaná a srác is.. Az hogy likeolod a képét csak egy gesztus, h szimpatikus, én vagy 40-50 lány képét likeoltam, mégse várok tőlük semmilyen visszajelzést..:)
2013. okt. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rám írt 1 lány, 1 hétig beszélgettünk, megtetszett külsőleg/belsőleg, találkoztunk. Majd után azt mondta, hogy a távolság miatt csak barátság lehet... Öljetek meg, most...17/F
2013. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a lány és nyomul az nem baj.
2013. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mellesleg láttad a Szikla c. filmet, ahol a csaj kéri meg a f#szi kezét?
2013. okt. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem láttam a Szikla c. filmet :D lehet ez a baj, meg kellett volna néznem:D

Köszönöm a válaszokat. Akkor ráírhatok, nem hiszi hogy nyomulós vagyok? És mit írjak? A "szia miujság" annyira elcsépelt, meg hülyén is jönne ki így ha nem is ismerjük egyáltalán egymást. De akkor meg mit?:/ ötlet?

2013. okt. 30. 00:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Írj inkább nekem én biztos értékelném :)
2013. okt. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor írj neki, ha tényleg szeretnél valamit, ne csináld azt vele, mint amit velem tettek...
2013. okt. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
én is így voltam egy írtó helyes fiúval.. ő jelölt be aztán lájkoltam a képét de semmi reakció.. ráirtam egyik barátnőm buzditására és tök cuki volt lájkolta aztán a képem és már az nap este szívet is írt meg kavartunk is párszor taliztunk de nem lett belőle semmi .. de nem miattam hanem ő nem akarta (pedig minden ismerősöm szerint szép lány vagyok de ezzel kicsit kissebb lett az önbizalmam) ez volt 3 hónapja de 2 hete megint írt! :) remélem neked nagyobb szerencséd lesz.. írj neki! :)
2013. okt. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. okt. 30. 00:53
 10/13 viktor123456 ***** válasza:
Ha rámír, én rájövök, hogy azt akarja, és jöhet a téma. :-)
2013. okt. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!