Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik még ma kedves aranyos...

Létezik még ma kedves aranyos és egyben szép lány is?

Figyelt kérdés

Ha igen írj!!!:)

18/F



2013. nov. 1. 09:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
kèpzeld, lèteznek! de megtehetk, h vàlogassanak, ezèrt nincs esèlyuk ostoba fiùnak.
2013. nov. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát ez nem volt szép:(
2013. nov. 1. 09:55
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

ébredj már fel kérdező, ez a valóság.


ez a 20 század.

Itt lopni, csalni, hazudni kell!!!


nincsenek már ilyen lányok mert mind ribik lettek. És ez a ribiség Magyarországon itt kicsiny hazánkban tetőzött. Ez van, ha ilyen lányt keresel.......utazz az arab térségbe, ott vannak még ilyen lányok, főleg a muszlimok társaságában keresd ezeket.


:D:D:D:

2013. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
úgy érted 21.század?:)
2013. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
még fél év aztán tovább állok nem aggódj!!:DD
2013. nov. 1. 10:03
 6/15 anonim válasza:
100%

Ébred inkább te fel, 2.válaszoló. Azért, mert te pont ribiket fogtál ki, nem kell kollektívan az összes lányt leírni. Pont ezért nem találsz rendes lányt, mert egyből ribinek titulálod...


Igenis vannak rendes okos és szép lányok (persze ez szubjektív). És nem kell adonisznak lenni, csak normális hozzáállás.

2013. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ja igen.....habár még a 20. században voltak Magyarországon is ilyen csajok!
2013. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

# 6


igen, teljesen igazad van, csak azok a bizonyos szép, okos, kedves, jól szituáélt lányoknak meg tudod, csak a jóképű, sportos, okos, jól kereső fiúk kellenek.


ennyi.


akkor a magamfajták kiknek kell?


csúnya, ronda, önbizalom hiányos, megtört stb...

várj, ne válaszolj.

tudom a választ és el is fogadtam már...


S-E-N-K-I-N-E-K!!!!

2013. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Mindenki megtalálja egyszer a párját. És amúgy nem az volt a kérdés, hogy miért ben találnak maguknak a csúnya pasik bitang jó n9t, hanem az, h vannak-e szép okos, és nen ribi lányok.
2013. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta h ocsmány vagyok!!!:DD Csak kíváncsi voltam mi a helyzet itt mert a tegnapi bulin kicsit kiábrándultam...:D Amilyen buta lányokkal össze találkoztam...:DDD
2013. nov. 1. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!