Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek jól sejtem, hogy...

Szerintetek jól sejtem, hogy a lányoknál így lehet vonzalmat elérni?

Figyelt kérdés

Én egy félénk, önbizalomhiányos, ronda, nyomi srác vagyok és hát nem merek egy lányhoz még szólni sem, ha tetszik egy lány például a buszon még ránézni sem merek, gondolom mindenki azt gondolja már, hogy b zi vagyok, de akkor sem tudom rávenni magam, hogy adjam a jeleket egy lánynak, hogy tetszik nekem, így lehet észre sem veszik, hogy ők nekem úgy bejönnek, hogy dobog a szívem is vagy közben arról fantáziálok, hogy magamhoz húzom, átkarolom és megcsókolm őket például. Pedig gyakran látok nekem bejövős, néha még szimpinek is tűnő lányt, de sok dolgo van, ami miatt nem merek kezdeményezni, zavar a tömeg, zavar, hogy szar vagyok külsőre, ők meg szépek, gátlásos is vagyok nagyon stb. Nem rég is egy nagyon aranyos és kedvesnek tűnő lány volt a közelemben a buszon és nem mertem még ránézni sem, pedig legszívesebben ismerkedni szerettem volna vele, meg úgy meg is kívántam szexuálisan is már. Arra gondoltam, hogy mi van, ha csak azért nem volt még barátnőm, mert nem is mertem megfogni sem úgy a lányokat. Valahogy gyakran hallok olyat, hogy egy lány azután szeret bele egy fiúba, hogy a srác megsimogatta a vállát vagy megfogta a combját, megölelte stb. Mi van, ha ronda létemre (vagy talán nem is vagyok olyan ronda?) én is kipróbálnám ezt és beválna vagy ez hülyeség?

Persze nem úgy letámadni konkrétam csak ha más jellemű lennék és megmerném szólítani aztán úgy alakulna a dolog megérinteném lehetőleg nem olyan feltűnően stb és vonzódni kezdene hozzám a lány?

De ez csak elmélkedés én sosem merek leszólítani és főleg nem megérinteni vagy megölelni egy lányt, amikor folyton úgy érzem, hogy ronda kis senki vagyok, aki a kutyának sem kell.



2013. nov. 6. 22:07
 1/10 anonim válasza:
küld egy képet, megmondom a véleményem h van e okod ilyennek lenni :)
2013. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

küldj képet és eldöntöm van-e baj

amúgy meg társastánc...

2013. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj de én pl nem tűrném, hogy egy félig meddig ismeretlen tapizzon a buszon, még akkor sem ha csak a vállam vagy lábam...:S (a embernek van egy személyes tere amit nem szeret ha átlépik)

A fizikai kontaktus nálam intim dolog, ami csak azután jöhet miután már ismerem valamennyire az illetőt esetleg tetszik is nekem/kívánom...nem pedig fordítva.

2013. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A probléma ott kezdődik, hogy ekkora dolgot csinálsz az egészből és más emberek alá helyezed magad, akikkel kommunikálni sem mersz. Nem meglepő, hogy nincs senkid.
2013. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet.
2013. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
amit felsoroltál h mi után szeretnek bele a lányok valakibe, elmondom neked h ez hülyeség...és lehet h csak te gondolod magad csúnyának...küldj képet:) amúgy meg ha tetszik valaki akkor szedd össze magad kicsit, mi baj lehet ha pl buszon melletted ülő lányt megszólítod? semmi, nem halsz bele, és ráadásul lehet, hogy neki is tetszenél:) vagy ha picit rámosolyogsz arra aki tetszik abból sem lesz semmi bajod:D
2013. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az érintéses ismerkedés nem jó ötlet. Engem eléggé zavarba hozna, nem tetszene, akkor se ha csak finoman érintene meg. Ez túl közvetlen egy ismeretlen embertől. Ha akarsz küldj egy képet :P mindjárt kiderítjük itt, hogy igazából feleslegesen parázol :)
2013. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A külső csak 50% a magabiztosság és a beszélőkéd másik 50% Ezen még tudsz változtatni. Szívesen mondanám, hogy hajrá de hasonló cipőben evezek mint te én nem nevezem magamat rondának meg ha tetszik egy lány azzal szemezgetek de, hogy odamenjek ahhoz kéne vagy 2-3dl tömény másként tuti nem bírnám magamat rávenni.
2013. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, mint te, ahogy leírtad, tapizós dolgot leszámítva.

Első barátnő után könnyebb lesz. Elhiheted.

Mondjuk nem ártott volna, ha kort is írsz.

2013. nov. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolod. Az emberek a privát szférájukba csak ismerősöket engednek be, ha te idegenként próbálsz közeledni, az inkább ellenérzést kelt. Én egészen biztosan viszolyogni kezdenék attól, aki ismeretlenül megérint.
2013. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!