Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miér van ez így nálam, mással...

Miér van ez így nálam, mással is így történt vagy csak én szívtam meg így?

Figyelt kérdés
Amíg szűz, tapasztalatlan senki voltam, hajtottam mindenféle lányra, amikor végre elértem, hogy megkaptam teljesen inygen saját erőmből egy csúnya, de testre egész jó lányt, akkor már nem értem be többéa csúnyákkal, az átlagosak voltak a minimum, ami akartam, amint megkaptam az átlagost is, már a szépek kellettek és most, hogy a nyáron végre egy szép lánnyal is kavartam, most már nem bírok leadni, csak is a számlmra vonzó, izgató lányokra vágyom és egyszerűen nem is érzek már késztetést, hogy a csúnya vagy átlagos lányoknál alázzam magam azzal, hogy bepróbálkozom náluk és nagy esély van rá, hogy elutasítanak vagy rondának neveznek, viszont ezek a szép lányok hát ők a nagy falat még igazából nem sikerült sokat elérnem náluk, meg folyton van pasijuk, akivel nyáron kavartam neki is volt pasija csak épp nem sokkal a találkánk előtt szakítottak, így igényelte, hogy találkozzak vele és én kihasználtam, bár ő adta a jeleket, hogy léphetek, igaz szép lányhoz híven játszotta a nehezen megszerezhetőt meg, ezt leszámítva nem tudok igazábn a szép lányokhoz közel kerülni csak, mint barát, mert va legalább 20-30 kan, aki hajt rájuk rajtam kívül és azok a technikák, amikkel simán elértem, hogy legalább csók meg legyen egy csúnya vagy átlagos lánnyal úgy tapasztalom azok a szép lányoknál semmi sem érnek, tök flegmán reagálnak rá, sőt van, aki egyenesen ellenséges lesz. A lényeg, hogy nem értem miért nem jó már nekem egy csúnya vagy átlagos lány, miért kell nekem a számomra igazán vonzó, akit látva úgy beindulok, hogy ott helyben leteperném a lányt legszívesebben.
2013. nov. 8. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
achievement unlocked: felszínesség
2013. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előbb kérdezte valaki, hogy miért vágyunk mindig egyre többre. Szerintem találkozzatok, és menjetek el egy több ezer fős discóba szép lányokat hajkurászni.
2013. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bulizós típus, józanon ott nem is tudok csajozni őszintén szólva, nekem sosem vált be. Kétszer smároltam ott lányokkal, akkor kezdtem a csúnya lány szintet...
2013. nov. 8. 20:42
 4/4 AndrejjaMarijann ***** válasza:
100%

Nocsak.Most olvasok először a "csúnya lány szintről",és roppant stílusosnak találom.

Én mondjuk a Quake III.-ban elég nehezen birkóztam meg a Nightmare fokozattal,Te most ott tartasz a csajozásnál,ahogyan kiszűrtem magasröptű szavaidból.

Dehogyis szívtad meg,Te butuska,sok barátod lesz majd,és bizonyára felső szintű képzésekről és leányt is találsz majd magadnak,aki szép lesz,jó lesz,egye penész,ha azt sem tudja majd,hogyan kell nokedlit szaggatni,neadjisten összeütni egy rántottát.Hagymával.

Hajrá!

2013. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!