Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság miért nem akarnak a...

Manapság miért nem akarnak a lányok sehol sem ismerkedni, mégis hol találhatnék olyan értékes, aranyos, kedves lányt, aki vevő lenne a közeledésemre?

Figyelt kérdés
Ma is voltam haverokkal és csak az elutasítást tolták, látszott, hogy nem akarnak ismerkedni, persze azt mondták, hogy azért, mert van barátjuk, de szerintem csak kamuztak. Az ember örülne, ha végre találna egy norámlis, szeretnivaló, cuki lányt, erre sehol semmi, ez már felháborító!-.-
2013. nov. 9. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül.. sok buta liba..
2013. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A jó külső nagy segítség.
2013. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2.: valószínű neked nincs meg, és már belenyugodtál .. mi nem így vagyunk vele :)
2013. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én tökön is rúgnálak, ha megtudnám, hogy megkérdőjelezed, hogy van barátom, miután világosan közöltem.
2013. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Aha... Te már csak tudod :)


[link]


Puszi.

2013. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, kettes voltam... :)
2013. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy lány barátom, nagyon jóban vagyunk, és ő mondta egyszer, hogy a párkeresés nagyon nehéz feladat. Sajnos a mai világban nagyon nehéz értelmes, normális lányokat találni, egyrészt mert kevesen vannak, másrészt mert általában jól elbújnak. Egyébként az se mindegy, hogy hol akarsz ismerkedni, diszkóba pl. nem beszélgetni mennek. (Arról nem is beszélve, hány lány egészíti ki a mondókáját trágár szavakkal, hány lánynak nincs SEMMIFÉLE életcélja, jövőképe, hány lánnyal nem lehet értelmesen elbeszélgetni. A másik réteg meg a jégcsapok csoportja, na ők aztán mindenkitől elzárkóznak, miközben nyafognak, hogy nekik milyen rossz.) Na meg persze sok a felszínes lány, aki a szőke herceget várja, miközben ő nem tudna cserébe semmit sem adni, de azt hiszi, majd a két szép szeméért beleszeret egy jópasi. Ezernyi oka lehet, hogy miért nem ismerkednek, gyakran ők maguk se tudnák megindokolni, és tény, hogy sokszor esélyt se adnak a másik embernek.
2013. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az emberek nem igazán szoktak ismerkedni. Iskolában, szakkörön, egyetemen, munkahelyen szoktak összekerülni a párok, vagy úgy, hogy két baráti társaság elkezd összejárni. Ezekben a helyzetekben nincsen stressz és súrlódás, hiszen a másik fél csak munkatárs, osztálytárs, szaktárs, haver. Amíg közelebbi barát, majd szerelem nem lesz belőle.

Nem várhatsz kölcsönös vonzalmat, amikor megszólítasz egy idegent az utcán.

2013. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azét fogadni mernék, ha egy néger szólítana le egy lányt, neki biztos adnának esélyt és elolvadnának a csokifiútól. -.-
2013. nov. 9. 21:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Takarodjatok már a hülye fekás dumáitokkal. Nem kell általánosítani. Én például rohadtul undorodom tőlük.


Egyébként valószínűleg azokat a normális,cuki, szeretni való lányokat nem veszed észre,mert a kinézetük nem megfelelő neked. De előre is elnézést kérek,ha nem így van.

2013. nov. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!