Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csajok mit szólnak ahhoz,...

A csajok mit szólnak ahhoz, hogy viszonyulnak az igazi alfákhoz? Nagyon gazdag, jóképű-magas, kisportolt stb

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 15:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%
#10 Ja, a buta ribik akiket muszáj irányítgatni mert maguktól nem tudnak mihez kezdeni. :D Normális nők meg azt szeretik, ha egyik fél sem "domináns" hanem közösen oldják meg a dolgokat.
2013. nov. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha nem egy fellengzős bunkó, akkor bejönnek, van olyan ismerősöm akire ez igaz, és tök normális.
2013. nov. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
#11: nem így értettem... -.-" de pl vannak olyan lányok, akik természetüknél fogva "irányító" jellegűek (nem parancsolgatós, tömegközéppontúak, csak egy kis társaság ú.m. vezetői - pl én) és ilyenkor inkább azt várom el a fiútól, hogy dominánsabb legyen. Na, ezt mennyire érted? :D
2013. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
32%
Minden nőnek ilyen pasi az álma. Aki azt állítja, h nem, az hazudik.
2013. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

#14 Szia Blackmore, de rég láttalak. :D :D


#11 Én is inkább "irányító" vagyok úgy ahogy te írod (nem parancsolgatós), mégsem kell domináns férfi szóval nem tudom, hogy érted. Miért jó az? Folyton veszekedni kellene vele, az meg kinek kell.

2013. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Na, látom itt sem értik, amit írok. :P inkább hagyjuk...
2013. nov. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
#16 Vagy inkább te vagy képtelen normálisan elmagyarázni.
2013. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
#17: teljesen igazad van, nem erősségem a megfogalmazás. De szerintem van, amit érthetően el tudok mondani. :) csak ahogy nézem, nem ezt :D
2013. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
44%

Már eleve, aki ilyen kategóriákat használ emberekre, azzal nem állok szóba.

Ez nem lóvásár...

2013. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelnek. A jóképűség szubjektív, az persze sosem volt hátrány, ha számomra jóképű, de az, hogy mennyi pénze van, és mennyire kisportolt, sosem érdekelt. Viszont arra mindig vágytam, hogy érzelmes, értelmes, intelligens fiút/férfit fogjak ki magamnak, és ne valami törtető, érzéketlen/érzéketlent játszó bunkó alakot.
2013. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!