Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők képesek felfogni azt,...

A nők képesek felfogni azt, hogy milyen az amikor a kutyának se kell az ember?

Figyelt kérdés

Mert én ugy látom, hogy a nőket mindig lenne aki megdugná, legyen akármilyen dagi, ronda nő. És amikor azzal jönnek, hogy nem volt már x ideje senkijük, akkor minden esetben arról van csak szó, hogy valójában lehetett volna, csak épp nem volt olyan, aki kielégitse az igényeiket.


És nem képesek felfogni, hogy pasiként igen kis hibák miatt is lenullázódhatnak a lehetöségek a "huspiacon"...és az ember még akkor sem dughat senkivel, ha nagyon erölködik és a lécet is igen mélyre tette.


Tényleg azt hiszik a nők, hogy a szex a férfiaknak is alap dolog? Vagy a nők férfi alatt csak a jópasit értik? Aki meg nem jopasi az csak ilyen szolga dolgozó hangya a társadalomban? Egy háttérfigura?


2013. nov. 10. 21:30
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sosem gondoltak erre, mert nem olyan retardáltak mint te:)
2013. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
89%
A férfiak képesek végre felfogni, hogy a nőnek nem boldogság, hogy bármelyik gyökér átmenne rajta, mert egy lyuknak nézi ? És hogy vannak nők, akik szeretetre és kapcsolatra vágynak, és nekik ugyanolyan nehéz ez ?? Ezt megértené végre a nyafogó férfi társadalom ???
2013. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Téged is biztos megdugna valaki.
2013. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknál is van ilyen, hogy lenne akivel lefeküdhetne, de mivel ált a férfiaknak kell kezdeményezniük és a visszahúzódó lányok nem teszik anyira nyíltá a szexuális vágyaikat, ezért nem olyan észrevehető.
2013. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
a pasiknak is jo lenne az érzelmileg is kielégitő kapcsolat, csak ugye nekünk még a szexért is vért kell izzadni...a nöknek bezzeg könnyü követelőzni a "tökéletes kapcsolatért", hogyha nkeki a szex alap...Ha nektek is meg kéne küzdeni a bármilyen szexért, akkor lehet nem lenne már olyan fontos cél a rozsaszin köd. MErt megszédülnél, ha rágondolnál, hogy az mekkora munka.
2013. nov. 10. 21:33
 6/42 anonim ***** válasza:
56%
Qrvák mindig voltak...
2013. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
81%

Miért van az, hogy te mindenkinél mindent jobban tudsz? Miért akarod megmagyarázni, hogy a nőknek mindig csak kifogásai vannak, talán az is vagy félig? Miért van az, hogy az itt rinyáló csúnya fiúk mindig kikötik, hogy "így és így van", mintha a világ összes tapasztalatuk az övé lenne, holott még huszonéves szüzek, és semmit nem tudnak a nőkről, kapcsolatokról és úgy egyáltalán a szexualitásról?


Ne mindig a legtapasztalatlanabb akarja már megmondani a frankót. Tudod, hogy kinek kellene egy ilyen hisztis rinyaggép, ha rád néznék is elsírnád magad...

2013. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
#2-el értek egyet. ez teljesen igaz. nem is értem honnan jött most ez a csomó nyafogó férfi.. nem csoda ha nem kelletek senkinek. -.-' ha meg már itt tartunk, amit először írtál az qrvára nem igaz. mert képzeld el hogy vannak olyan csúnya nők akik a francnak sem kellenek még egy dugásra sem. mint pl. ÉN. és ne gyere nekem azzal hogy ha akarnám lehetne, mert akartam, és nem lehetett. szóval nem csak a szegény férfiaknak vannak problémáik. jézusom,..
2013. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Nem. A nők teljesen hülyék...
2013. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
85%

Ember, a nőknek NEM ugyanolyan fontos a szex, mint a férfiaknak, mert biológiailag elsődlegesen érzelmi alapon működnek és NEM fizikailag.


Sosem fogjuk megérteni, hogy neked mekkora kínszenvedés, ha nincs kibe beleverned a farka, mert mi nem kezdünk el rinyálni még akkor sem, ha hónapokig nem jár felénk pasi. ÉRTED MÁR??? Szeretjük a jó szexet, de NEM okoz fizikai rosszullétet és ilyen lelki nyomort, mint neked.

2013. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!