Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik a jobb módszer?

Melyik a jobb módszer?

Figyelt kérdés

Ez az egész a buszon való ismerkedésről szól.

Szóval. A történet maga az, hogy minden héten egyszer (ugyan azon a napon) együtt utazok egy lánnyal, aki ugyebár tetszik. Annyi a "bökkenő" , hogy ő a barátnőjével beszélget/van, én pedig együtt jövök haza a suliból a lánytesómmal. (Nem tudom, hogy csak én vagyok ilyen, de az első lépéseket nem a nővérem előtt akarom megtenni.) Most jön a kérdés lényege: Ilyenkor mi a jobb döntés? Szemezzek vele, és amikor már biztos, hogy én is bejövök neki akkor menyjek oda és hívjam el pl. sétálni, vagy a másik, hogy rögtön menyjek oda hozzá és valami "dumával" szedjem ki belőle, hogy hol lakik, keresztneve stb és facebookon folytassam tovább. (Ne úgy képzeljétek, hogy odamegyek: Cső. Mi a neved és hol laksz? Hanem "burkolva".)

Köszönöm az értelmes(!) válaszokat. 15/F



2013. nov. 10. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
màr attòl elment az èletkedvem, h meglàttam mennyit iderizsàztàl...
2013. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rohand le próbálj meg vele szemezni aztán csak később menj oda :)
2013. nov. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Kedves" 1. Senki nem mondta, hogy kötelező elolvasni. Csak gondoltam jobb, hogyha az egész sztorit leírom.


Második: Neked meg köszönöm a rendes választ.

2013. nov. 10. 23:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Jöhet még válasz, kíváncsi vagyok több ember véleményére is!: )
2013. nov. 11. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:

A második válaszolóval egyetértve szerintem sem kell elsietni semmit sem, mert a végén még eltaszítod magadtól és az még annál is rosszabb, hogy ha csak barátok lennétek. Szépen lassan, mindent fokozatosan. Van időtök. Szerintem az a legjobb megoldás, hogy ha szemezel vele a buszon és egy idő után amikor nagyjából érzed, hogy te is bejössz neki, akkor odamész hozzá és elkezdesz vele beszélgetni. Megkérdezed hol lakik, mi a neve meg ilyenek. Ne zavartasd magad azért, mert ott van a barátnője és a testvéred is. Szerintem örülni fog neki, hogy ha odamész hozzá. Meg ha oda mersz menni hozzá úgy hogy ott a barátnője is akkor már egyből egy jó ponttal kezdesz nála, mert ebből rájön, hogy magabiztos és bátor vagy.

Remélem segíthettem.

15/F.

2013. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. nov. 11. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!