Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Főleg fiúk, mit gondoltok, ha...

Főleg fiúk, mit gondoltok, ha egy lány kezdeményez, melyik a legjobb lehetőség?

Figyelt kérdés

Mondjuk először is: szerintetek jó ötlet vagy nem?

Másodszor: örülnétek, jól esne, ha egy olyan lány akit nem nagyon ismertek, egyből elhív valahova? Vagy jobb ötlet először csak beszélgetést kezdeményezni, semlegesen? őszintén érdekel hogy minek örülnétek jobban!

Harmadszor: ha már túl vagyunk a beszélgetős szakaszon, és nem lép a fiú akkor még nem ciki, ha a lány elhívja valahová? vagy akkor már mindenképpen lépne ő is ha tetszene neki a lány?

kort is írjatok légyszi :)


2013. nov. 12. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
1%
Amelyik lány kezdeményez az k***a vagy annyira bűn ronda hogy erre szorul, mert a kutyának sem kell.
2013. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

nem cikki, lehet a fiú nem mer lépni.

19/f

2013. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. Bizonyos formában jó ötlet, ha mondjuk nem nyomulós a lány, de szerintem pl. egy beszélgetés kezdeményezésében nincs semmi rossz.

2. Én tutira meglepődnék, ha egy lány ezzel indítana, plusz azért az esetek többségében nem a lány hívja el a srácot. Szóval az én privát véleményem az, hogy ha kezdeményez a lány, akkor az inkább beszélgetés legyen, vagy pl. segítségkérésnek álcázott "becserkészés", valami ilyesmi.

3. Elvileg a fiúnak is kellene kezdeményeznie, még akár a leggyávábbaknak is, ha azt látja, hogy bejön a lánynak. Persze sose tudhatjuk, hogy mi van a háttérben, de azt hiszem, a többség lépne, ha így alakulna, és tetszene neki a lány. Aki meg nem, az esetleg nagyon félénk, problémái vannak, tapasztalatlan, és nem veszi észre, hogy tetszik a csajnak, alternatív nemi irányultságú, neki nem jön be a lány, de nem akarja neki megmondani stb.

29/F

2013. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyan lány vagyok, de szerintem nem ciki kezdeményezni =)

Először szerintem jobb beszélgetni, ismerkedni semlegesen, hiszen a külsőn kívül azért elég fontos a másik fél jelleme. Érdemes felvetni a találkozót, főleg ha a beszélgetés alatt kiderül valami közös érdeklődés =)


Az első kommentelőre reagálva: én nem vagyok se k***a, se bűnronda, de ha anno nem lépek, sok kapcsolatom soha el sem kezdődött volna, mert nem mertek leszólítani, vagy épp nem hitték, hogy barátságon kívül máshogy is érdeklődöm irántuk.

2013. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a kérdés elméleti jellegű, de azért köszönöm a k.rvázást! :D

a hasznos válaszokat köszönöm, én magam is így gondolom csak tényleg érdekel, mit gondolnak erről a férfiak, még várom a véleményeket :)

2013. nov. 12. 19:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Lányok is kezdeményezhetnek, egyenjogúság van...hülyeség h mindig a fiúknak kell.

Ha nem bűnronda az illető akkor minden bizonnyal örülnék ha elhív egy lány.

Az lényegtelen h ő nem hívott el, lehet h nem mer. Ha úgy látod hogy élvezte a beszélgetést veled akkor hívd el nyugodtan, ha bizonytalan vagy akkor beszéljetek még kicsit, ha továbbra is akkor próba cseresznye alapon hívd el.

2013. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én azt szeretem ha egy lány egyenesen és őszintén megmondja mit akar, persze nem rámenősen, ha mondjuk elkezd velem beszélgetni, és utána elhiv valahova akkor tetszik az ötlet, ha a lány is tetszik
2013. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én lennék a leg boldogabb ember a földön, ha találnék valakit, aki valóban, jól néz ki, és kezdeményezne lehetséges, hogy jobban menne nekem is :) beszélgetés legyen első, én szerintem Az első legyen! Utána eldöl nagyjából, hogy a kinézetem tetszik e, szimpi,vagy nem , de amig nem vagy vele együtt, addig nemtudod meg milyen, csak amig megismeredés ha " "valami" "történne, ami nem valami vonzó dolog..., 3 esély Mindenkinek megadható Maximum, ha valami nagyon nem kóser... utána jobb tovább lépni, ha pasizó gyanús a hölgy...
2015. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
(F23) Ja és utóbbi válaszadó vagyok! Még annyit, hozzá tennék, ha menne a dolog, mind 2 félnél, akkor nehabozz szeresd a kiválasztottaitokat, és ne hagyjátok cserben egymást! ..el ne ereszd! Mindenkinek lehetnek problémái, és lelkileg is lehetnek gondok, ezeket,... csak együtt lehet megoldani...,ha van mit! :) Sok szerencsét kívánok nektek! ...
2015. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!