Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt nem értem, ahogy a legtöbb...

Ezt nem értem, ahogy a legtöbb lány leírja a tökéletes pasit, pont olyan vagyok, de mégsem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Jóképű, 186 cm, 75 kg sportos (rendszeresen jár edzésre) nem cigizik, jár bulikba is, van motorja és motorozik is rendszeresen, udvarias és kedves (lehet ez a baj ?) 18 éves, soha nem lépett eddig félre, mégsem volt egy rendes kapcsolata .

2013. nov. 13. 20:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Biztos túl szerény vagy.
2013. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ronda a fejed.
2013. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 II.Dartheon ***** válasza:
MErt rossz a reklámod, hiába vagy jó áru sajnos...
2013. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Hogy a fenébe léptél volna félre, ha még nem volt rendes kapcsolatod?
2013. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Na és hol a kép?
2013. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem már nem lennél tökéletes pasi, hogy ilyeneket írogatsz ki. És nem tudom ezt honnan vetted, mindenkinek más tetszik. "Jóképü" pfh, úgyis ellenkeznének páran.
2013. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Na küldj képet, majd megítélem jóképű vagy e :D
2013. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ezért írtam hogy "legtöbb", vannak kivételek.
2013. nov. 13. 21:04
 9/20 anonim ***** válasza:
Ez olyan hülyeség:D Ezek csak előnyök , amiket felhasználhatsz, de nem törvényszerű, hogy attól mindenkinek utánad kell sóvárognia:D Másrészt ez mind-mind relatív. Valakinek a kövér, valakinek a sovány a szép, ugyanígy más-más a véleményünk az emberi test megannyi porcikájáról. Ja és mire alapozod azt, hogy nem kellesz senkinek? Próbálkoztál és visszautasítottak, vagy csak szimplán várod, hogy az öledbe ugorjanak?
2013. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

udvarias és kedves (lehet ez a baj ?


pontosan ez a baj


én is cak addig érdekeltem a lányokat, amíg bunkó voltam, amint látták, hogy egy kedves, érző szívű fiú vagyok már senkinek sem kellettem érdekesek ezek a lányok azért -.-

2013. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!