Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a férfiak állítólag a...

Ha a férfiak állítólag a csendesebb lányokat kedvelik, akkor miért jellemzőbb inkább, hogy a hangosabbak, beszédesebbek társaságát keresik?

Figyelt kérdés
Hozzátenném, hogy a csendes nem egyenlő a szinte némával.
2013. nov. 14. 18:23
 1/8 Bummer ***** válasza:

Általánosító demagóg, pontatlan meghatározás, így nincs helyes válasz.

Amúgy meg a Férfiakat ne keverd a fiúkkal.

30/F

2013. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Emberfüggő.


Egyébként belefáradhatnak abba, hogy folyamatosan ők keresnek, hoznak fel témát a másik meg csak akkor válaszol, ha kérdezik.

2013. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vettem ezt sosem észre, hogy a férfiak kifejezetten a csendes lányokat kedvelnék.

Szerintem a férfiak éppen azt kedvelik, aki tetszik és szimpatikus nekik. Ha az az illető éppen egy csendes típus, akkor őt. Ha beszédesebb, akkor beszédesebb.

Én mindig is cserfes voltam, sok mindenkivel egyből megtalálom a hangot, minden vagyok, csak csendes nem és soha nem volt gondom a pasik terén. Sem szerelmi téren, sem baráti téren.

2013. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bummer ***** válasza:
Kettes, az nem azt jelenti, hogy csendes, hanem hogy nincs érdeklődés a másik iránt, nincs közös hullámhossz. A kettő nem ugyanaz.
2013. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a csendessel nem lehet beszélgetni?
2013. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam, a csendes nem egyenlő a némával. Mindössze annyit érettem rajta, hogy ha nincs értelmes mondanivalója, akkor nem jártatja a száját csak azért, hogy nyitva legyen. Ez nem azt jelenti, hogy nem lehet vele beszélgetni.
2013. nov. 14. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A normális fiúk a normális lányokat kedvelik, te viszont nem a normális fiúkat kedveled.
2013. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy kiket kedvelek a másik nemből, még csak azt sem, hogy nekem azok kellenének, akik a hangosabb lányokat szeretik. Csak egy megfigyelés volt, ami elképzelhető, hogy téves.
2013. nov. 14. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!