Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, volt olyan, hogy egy...

Lányok, volt olyan, hogy egy szerelmi vallomás ugyan nem győzött meg, később mégis hiányzott, mert volt benne valami különleges?

Figyelt kérdés

Lányok, volt olyan, hogy egy szerelmi vallomás ugyan nem győzött meg, később mégis hiányzott, mert volt benne valami különleges?

Tehát pl előfordulhat, hogy igazán odáig nem kezeltek nőnek, vagy bármi más, ami azért titkon hiányzik?


2013. nov. 19. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Ezt a meggyőzést nem értem. Ha szerelmes vagyok bármilyen béna szerelmi vallomást örömmel veszek az illetőtől, ha csak annyi a bibi, hogy nem a szavak embere. Ha viszont olyan valaki vall szerelmet, aki nem érdekel, akkor lehet akármilyen meggyőző, akkor sem sírom vissza a szavait. Mert hidegen hagynak. Meggyőzhet róla, hogy szerelmes belém, de én nem vágyok rá:)

Nem vagyok benne biztos, hogy jól értettem a kérdés(eke)t. :)

2013. nov. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha valaki iránt nincsenek érzéseim, vagy ha nincs vonzalom, akkor egy szerelmi vallomástól semmi nem változik meg, akármilyen szépen megfogalmazott.
2013. nov. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, nem ismertem régóta a fiút, sőt, csak pár órája, tetszett, és szerelmet vallott. Tudtam, hogy csak a pia beszél belőle, de ő ezt erősen tagadta. Nagyon aranyos volt, fűt-fát ígért nekem, de én ettől megijedtem. :D De jó volt, hogy nőnek érezhettem magamat mellette.

L18

2013. nov. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igazából nem arra gondoltam, hogy később meggondoltátok magatokat. Csak volt benne egy-két olyan dolog, ami kiemelkedő volt, mint a többi.

Pl két fiúval azelőtt úgy jöttetek össze, hogy csak úgy magához húzott titeket, a 3. meg nem volt ilyen "erőszakos", de mondjuk virágot hozott. És nem jött be, mint pasi, de azért arra visszagondoltok, és hiányzik e a virág azért titkon néha.

2013. nov. 20. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen sem volt. Soha egy pasi sem volt velem erőszakos.
2013. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
a virág cuki, de ha hidegen hagy a srác csak egy cuki emlék marad :)
2013. dec. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!