Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves gyakorisok! Kikérhetném...

Kedves gyakorisok! Kikérhetném a véleményeteket egy ismerkedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nézzétek el nekem, hogy ilyen triviális dologban írok ki kérdést, de mivel én még nem ismerkedtem ílyen formában, így sötétség van a fejemben ezzel kapcsolatban.


Szóval járok egy nemzeti dohányboltba újpesten szinte minden reggel és már egy ideje szemezek, összemosolygok (én legalábbis ezt látom) az egyik eladó nővel aki eleinte nem tetszett, de annyira aranyos amikor néha zavarban van, hogy mégis megetetszett. Már szinte csak neki köszönök. :D


Mivel sietek melóba, ezért 2-3 percnél többet nem tudok tölteni a boltban, meg amúgy sok vásárló szokott ott lenni és nem akarom feltartani. De mint említettem így nem ismerkedtem még és nem tudom eldönteni, hogy csak a standard kedvesség vagy tényleges vonzalom van. Mindenesetre amikor jövök már nem kell mondanom mit kérek már veszi le, meg alapból mosolyog ahogy én is. Ma pl amikor bementem összenézett a kolléganőjével és kuncogtak egy picit. Néha mintha zavarban is lenne nemtom.


Gondolom kívülállóként egyértelmű (nekem nem az), szóval kérdésem hogy szerintetek lehet e valami, vagy csak jót szórakozik a lelkesedésemen? Mert én olyan egyértelmű vagyok mint a nap. Azért is kérdezem, mert azért boltban munka közben azért sokan mosolyognak és kedvesek a vásárlókkal alapból.



Köszönöm előre is minden kedves/nem kedves válaszolónak!


27f



2013. nov. 20. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Innen nehéz megítélni, mert nagyon afelé tendál a beszámolód, hogy bejössz neki, ennek ellenére nem hiszed el. Kezdj beszélgetni valamiről a munkájával kapcsolatban, apróságokról, és majd kiderül. Nem is kell hozzá sokat kérdezned, apránként alakul majd a dolog. Ha van hozzá merszed, persze.
2013. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a dohányzás lassítja a vér áramlását és impotenciát okozhat.
2013. nov. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem a mersz a probléma igazából, hanem inkább az, amit írtál, hogy hihetetlen kicsit. Ők ugyanis napi sokszáz embert szolgálnak ki.

Amúgy meg nem tudom, hogy 2-3 perc alatt milyen mélyreható társalgást lehet lefolytatni. :) Ha van valami ötleted akkor azt szívesen fogadom!

2013. nov. 20. 09:48
 4/9 zotanbro ***** válasza:
hat lehet hogy tetszel neki :D kerd el a szamat , nem veyzithetsz semmit.
2013. nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülye tippeket adni, ez teljesen élethelyzet, szituáció függő, és látnom is kéne hozzá.

Például triviális dolgok, hogy sokan beszaladnak cigiért reggel? Hogyan bírod a tempót?

Vagy, kíváncsi lennék, hogy szerinted melyik cigi a legnépszerűbb a vásárlóknál? Nem tudom, ezek elégé gagyinak tűnik, de ilyesmivel lehet megteremteni a kontaktot.

2013. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nah ez nem rossz. Nekem nem tűnik gagyinak. Mondjuk az lemaradt, hogy pár szót már váltottunk, ilyen rövid párbeszédre ezek jónak tűnnek.


Ha van ötlet, szívesen fogadom.

2013. nov. 20. 10:06
 7/9 A kérdező kommentje:

Jah azért vannak vicces események, ma pl annyira ráfókuszáltam a nőre, hogy nem vettem észre a hátam mögött az éppen bejövő vevőt és full gázzal nekimentem. Még szerencse, hogy olyan nagy darab volt mint én és nem történt benne maradandó kár meg nem borult fel. :D

Öcsém az annyira ciki volt...

2013. nov. 20. 10:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Neked tetszik és valószínűleg Te is tetszel neki! Szánd rá az időt, beszélgess vele 1-2 percet, aztán hívd el valahová! Nem kell elhúzni, így mindkettőtöknek jó lesz, utána meg lehet készülni a randevúra!
2013. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy utolsó, köszi! :)

Mondjuk azt is szívesen megnézném mit gondolnak azok a hölgyek akik a másik oldalon vannak. Már arra gondolok, hogy milyen nekik ilyet megélni, mire gondolnak ilyenkor stb.


Nem akarom túlmisztifikálni a dolgot, csak kíváncsi vagyok!

2013. nov. 21. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!