Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ma a metrópótló buszon egy...

Ma a metrópótló buszon egy gyönyörű lány mellett utaztam. Nem szólítottam meg, nyuszi voltam. Milyen szöveggel lett volna érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés

De tényleg, ilyen még sose volt, hogy egy lány ennyire feltűnjön nekem, tényleg "szerelmes" lettem belé. Még a metróállomáson szúrtam ki, majd buszmegállóban bevártam, és persze mellé szálltam fel. :D

Lehidaltam a szépségétől, és azon morfondíroztam, hogyan szólíthatnám le, hogy egyáltalán meghallgasson... Sajnos Nagyvárad téren nem a metró felé ment, hanem a SE-re, pedig már azon voltam hogy metróba lefele menet leszólítom, megadná-e a nevét hogy bejelölhessem facebookon, vagy telefonszámot, tömött metrópótló buszon azért nem akartam nekiesni, se ő se én nem tudtunk volna kínos szitu esetén hova futni.


És akkor vissza is értem a kérdésemhez, milyen szöveget érdemes ilyenkor mondani, egyáltalán van-e hatásos utcai leszólítás?


Lányok, volt hogy utcán, buszon, boltban stb. szólítottak le?

Fiúk, próbálkoztatok már ezzel? Bevált, vagy teljes kudarc?



2013. nov. 20. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán meg kellett volna kérdezni, hogy hol vette a kabátját, mert karácsonyra kabátot akarsz venni az unokahugodnak és ez tetszik. Ennyi. És már indul is a beszélgetés, kérdezgetsz egy-kettőt majd a végén bekérdezed hogy lenne e kedve elkísérni nézelődni kabátokat akkor?
2013. nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Józanon még nem próbálkoztam ilyennel, részegen párszor bevált akármilyen random légből kapott szöveg az utcán:D
2013. nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kersz tole valamit... Pl.: egy zsepit. :D aztan megkoszonod es egy kis ido mulva bemutatkodsz. Es indul a beszelgetes. :)
2013. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mellettem meg egy helyes pasi utazott!

Ez dejó!

2013. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Engem ugy szolitott le egy fiu a vonaton hogy elinditott egy green day szàmot a telefonjàn és odajött megkérdezte hogy ismerem e..csak sajnos lekelett szàlnom és még a nevét se tudom://
2013. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobb,hogy igy alakult.
2013. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg,vagy írd ki veledutaztam.hu-ra
2013. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!