Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki társkeresőn szerencsét...

Ciki társkeresőn szerencsét próbálni huszonévei elején járó szingli lánynak?

Figyelt kérdés
Közel sem biztos hogy kialakulna valami de furdal a kíváncsiság, ha más nem legalább meg akarom tudni hogy neten is olyan szerencsétlen vagyok-e a fiúkkal mint a való életben. Nem várok sokat a dologtól, de ki tudja lehet érhet kellemes meglepetés. Az egyedüli fenntartásom amiatt van hogy valamiért ha arra gondolok hogy ismerőseim véletlenül megtalálhatnak ott, úgy érzem szégyellném, nem tudom igazából megmagyarázni miért de azt érzem hogy nem szívesen vállalnám fel. Tényleg ennyire gáz regisztrálni ilyesmi helyekre, hogy ez alakult ki bennem? Kép meg nyilván kéne, névtelen/arctalan emberrel sztem nem sokan kezdeményeznének beszélgetést, de a gondolattól parázok hogy rám akad valami ismerős.
2013. nov. 20. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is fenn vagyok egy pár társkeresőn, még nem jártam sikerrel, de nem olyan nagyon ciki ott is szerencsét próbálni. 24F
2013. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lány vagy. Szinte biztos, h rád fog akadni ismerős srác. Én is már többel találkoztam, és annak ellenére, h semmi ciki nincs ebben, én mégis úgy adom meg az adataimat, h véletlenül se történhessen meg, h Ők is rámakadnak :D
2013. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igazából nem a saját kudarcaimtól félek, hanem nem akarom hogy kitudódjon hogy "ehhez folyamodom". Arról álmodoztam hogy majd személyesen, olyan igazin ismerkedhetek meg valakivel akivel esetleg alakulna utána kapcsolat, de valahogy nekem ez nem megy. Csak mivel pár hónapja szakítottunk az első barátommal, úgy érzem ciki lenne ismerősbe futni egy társkeresőn, egyből levágná hogy "na, ez a szerencsétlen már idáig süllyedt amióta kidobták" vagy valami hasonló... de hajlamos vagyok túlparázni az is igaz... de köszi a véleményed, ha nem félnék ennyire hogy felismer valaki belevágnék, így inkább még átgondolom.
2013. nov. 20. 22:10
 4/16 A kérdező kommentje:
Valamiért nem is attól kezdek el pánikolni hogy ismerős srác akad rám, hanem hogy lány :_D Úgy érzem sok lány ismerősöm főleg akiknek jobban megy a párkeresés, lenéznének hogy én hogyan próbálkozom... na meg annyira szeretem a személyes dolgokat és az internet minden, csak nem az. =( de hát ha máshogy nem megy, úgy érzem egy próbát mégis megérne... meg amennyire tudom, sajnos akadtak akik örültek a szakításomnak, ha valaki ilyenbe futnék tuti jókat alázna utána... az ilyesmit sehogy sem lehet elkerülni? Én sem írnám le a rendes nevem meg ilyesmi, de ha már képet töltök fel, bukta, mert egyből felismerhetnek.
2013. nov. 20. 22:12
 5/16 anonim ***** válasza:
ANnak meg mi értelme? Azt hiszik,csak szórakozol kép meg név nélkül,sztm hagyd a fenébe...élőben ismerkedj,csak olyannal aki megérdemli..nem a buliismerkedésre gondolok,mert abból se sül ki semmi értelmes.Majd ahogy alakul...De én a helyedben a netet elkerülném,főleg ezeket a kamu fostalicska társkerső oldalakat,amúgy mind arról híres,hogy kiszedjék a pénzed ..prémium tagság és miegymás baromság...
2013. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Valahol a szívem mélyén én is inkább hagynám az egészet. Csak nem akarom "várni a sültgalambot" sem, lehet egyszer bejött a várakozás, és eljött a "megfelelő ember" és még elég bátorsága is volt hogy nyíltan kezdeményezzen, és végül jártunk, de sajnos vége lett és nincs rá garancia hogy még egyszer szerencsém legyen, szóval úgy érzem tenni akarok én is valamit. Köszi a véleményt szintén. A lehúzás meg, hát az sajnos mindenhol van, bár annyira nem gondolom vérkomolyan hogy fizetős oldalra regisztráljak, nekem ez inkább csak egy próbálkozás lenne, ahhoz csak elég az a kevés ingyenes alap funkció, vannak oldalak ahol nem minden fizetős ha jól tudom.
2013. nov. 20. 22:18
 7/16 anonim válasza:
akit érdekelsz úgyis kér képet én a a párommal 6 éve a neten jötten össze azóta is együtt vagyunk
2013. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Mindig a Férfinak kell tenni dolgokat először.... :) Szerintem légy még kicsit kitartóbb,előbb utóbb úgyis eljön az a bizonyos nagy ő.Nyugi :)
2013. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Itt is némelyik kommentelő annyira idegesítő,mindent a férfiak csináljanak...Ezt szajkózzák,pedig igazán tehetnének a nők is valamit,nem csak várni a sült galambot a szátokba.

Kérdező ez rád nem vonatkozik,és szerintem nyugodtan próbáld meg vannak normális srácok is fent,szóval lehet hogy bejönne a számításod akár ott is. :)

2013. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
menj fel simán, s keress egy hasonló képet neten, mint ahogy kinézel, s ha rád írnak a fiúk, akkor kérsz tőlük képet, s te is adsz nekik, ha nem ismerős, vagy mittudomén, nem olyan nehéz egy csajnak ez sztem. én is regeltem, de nem saját képpel, s sokan benne lettek volna vakrandiban is, bár én inkább szextárskeresőn vok, de mindegy, a lényeg ugyanaz. :) egyébként itt is kiírhatsz kérdést, h ismserkednél, s itt is kérhetsz képeket, s jókat elbeszélgethetsz, itt találkoztam két normális csajjal is, akikkel tök jókat ellevelezgetek. :) szóval hajrá!
2013. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!