Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy nem bulizós srácként jó...

Egy nem bulizós srácként jó ötlet bulizós lánynál kezdeményezni? Lehet annak jó vége*?

Figyelt kérdés
*: jó vége = nem küld el nagyon agresszív módon
2013. nov. 22. 17:37
 1/10 ASOT ***** válasza:
ha végeredménybe összejössz vele akkor legalább kicsit kimozdulsz majd talán általa
2013. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ASOT, az nem lehet hogy nem is akar kimozdulni? :D
2013. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%ban nem jönnek be a bulizósoknak a nyugis pasik, de az 5% miatt bepróbálhatod , ha elküld agresszív módon, örülj neki hogy nem kell rá vesztegetned az időd :D
2013. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASOT ***** válasza:
Az már egy másik kérdés! :)
2013. nov. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Spongya Bob Kocka ***** válasza:
Esélyed lehet nála, de sztem jó vége nem biztos, hogy lesz. Az elején talán elviseled, hogy minden hétvégén oda van bulizni a barátaival amíg Te otthon kockulsz és közben új pasikat ismersz meg, de előbb-utóbb ebből gond lesz, nem bírod Te sem elviselni ezt az állapotot, Ő sem, hogy a paliját nem tudja vinni szórakozni amiből veszekedések majd szakítás lesz.
2013. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Spongya Bob Kocka ***** válasza:
*Új pasikat ismer meg*
2013. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy darabig birja, aztan nem. en ilyen tipusu csaj vagyok, tobbet olyannal nem is kezdek aki EGYALTALAN nem jar bulizni
2013. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kezdemenyezz a lanynal. beszelgess vele. kesobb kiderul hogy lehet-e belole valami. vannak olyan bulizos lanyok akik "lenyugodnak" egy pasi mellett.
2013. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja es lehet hogy az is kozre jatszik hogy azert jar bulizni hogy ismerkedjen.
2013. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
En bulihelyen ismertem meg a párom, akkor voltunk utoljára együtt bulizni, én bulizós voltam,ő mint kiderült utólag csak a csajozás miatt járt szórakozóhelyekre. Azóta eltelt 3 év mindennél jobban szeretem de nagyon sokat küzdünk mert nem vagyunk ugyanolyanok mindkettőnk folyamatosan próbál olyan lenni mint a másik de akárhogy próbálkozunk sose metszük egymást:(ha már az elején egy ilyen ellentét van köztetek ,hogy "bulizós és nem bulizós" az már rég rossz nekem is igy kezdődött aztán kiderült, hogy az egész világot máshogy látjuk.Hiába szeretitek egymást és küzdötök egymásért ha teljesen mások vagytok, mások a céljaitok és nem egy fele visz az utatok... :'(
2013. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!