Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, hogy mutatjátok ki a...

Lányok, hogy mutatjátok ki a kiszemelt fiúnak, hogy tetszik nektek? Mi az ami szinte biztosan beválik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a fiúk nem szeretik a jeleket, meg nem is nagyon értik, de ugyanakkor sok fiú azt sem szereti, ha a lány konkrétan kezdeményez (tényleg konkrét dolgot értek, mint pl. elhívja valahova, ilyesmi, a beszélgetést meg ilyesmit nem ide értem), akkor mégis mi az ami már elég egyértelmű ahhoz, hogy a fiúnak leessen hogy tetszik a lánynak és elhívhatja valahova vagy ilyesmi? Mosolygás, szemezés, beszélgetés?

Fiúk is írhatnak, hogy vannak ezzel :) S kort is írjatok légyszi.


2013. nov. 22. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt tudnám, már rég lenne barátnőm.
2013. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Én pl. szeretem, ha a lány kezdeményez és már volt ilyennel is dolgom :) Mosolygás, szemezés okés, de ha pl. nem kezdeményezel és a fiú nem veszi a lapot, akkor mondjuk beszélgetés hogy jön létre?:D Szóval azzal sincs semmi baj,ha egy lány kezdeményez...

19/F

2013. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1-essel egyetértek,és én nem várom el konkrétan,hogy a lány kezdeményezzen,mert én is megteszem szívesen ha látom rajta hogy van értelme odalépnem hozzá.Ez egy kedves,őszinte mosoly mellett ha látom az apró jeleket az már elég bőven.

A legfeltűnőbb dolog ami még nem a valós beszéd,az mikor közel akar kerülni hozzám,és onnan néz rám.Félreértés ne essék,velem nem történnek ilyenek,csak tudom hogy ezek nálam biztosan jók lennének,és örülnék neki.

2013. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Igen, ezek a jelek érdekelnének amikből a fiúk tényleg leszűrik hogy érdemes kezdeményezni. Nem az, amit nem vesznek észre :D A beszélgetés része is már valamilyen szinten megvolt, de még nem az igazi.

2013. nov. 22. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:

én már annyiszor félreértelmeztem a jeleket,hogy nem tudom

21F

2013. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szabka válasza:
Az én véleményem az, hogy nem elég annyi, hogy beszélsz az illető fiúval, mert azt ő úgy is értelmezheti, hogy csak szívesen csevegsz vele. Mind ez mellett az sem elég szerintem ha a nőiességedet felhasználva picit huncutkodsz vele, mivel a lányok egy része alapjában szeret flörtölni másokkal. Hogyha a beszélgetés közben kedvesen aranyosan viszonyulsz a kérdéseire/válaszaira, és ez mellett egy-egy ölelés a megfelelő alkalommal sokat segít a dolgon. Tehát ha például elkezd beszélgetni veled, akkor időt szakítasz nem pedig végzed tovább dolgodat. Amit fent említettél szerintem nem feltétlenül igaz : ,,fiúk nem szeretik, ha a lányok kezdeményeznek,, . Azért tartom butaságnak, mert ha nem érzékelteted érzéseidet, akkor a fiú is visszahúzódottabb, és ezért nem nyilvánulnak meg az ő érzései, vagy is így lesz elrontva minden, és a kívánt párkapcsolat csak álom marad. Remélem egy kis segítséget nyújthattam a leírtakkal
2013. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. UItolsó, inkább ez a gondom, hogy mivel minden fiú más, nem tudom, mit kéne tennem, vagyis hogy a kiszemeltem melyik csoportba tartozik...mert minden fiú mást mond :D Eddig akikkel találkoztam, amúgy sem értelmezték a jeleket semmilyen szinten, csak nem akarom lerohanni a fiút, ezalatt értettem azt is hogy sok fiú nem szereti, ha a lány kezdeményez, és nem azt, hogy rámosolyog vagy beszél vele, hanem ha pl. elhívja valahová. Mert ha kialakul az a helyzet, hogy ezek a "jelek" megvannak, és a fiú mégsem lép, egyrészt lehet az, hogy még mindig félénk és/vagy nem esik le neki a dolog, vagy leesik neki, csak nem akar lépni mert nem jövök be neki. És szinte mindenhol ez a kettős helyzet lép elő, és ezért nagyon nehéz nekünk is, nem csak a fiúknak...de mindegy, hát az élet már csak ilyen :)
2013. nov. 23. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!