Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Állandó fogszabályzósok! Van...

Állandó fogszabályzósok! Van barátotok/barátnőtök? :/

Figyelt kérdés

Kaptam állandó fogszabályzót, és attól félek, hogy ez nem tetszik a fiúknak.:/ Attól lehet valakim? Létszíves értelmes válaszokat! :) Köszönöm!

15/L



2013. nov. 29. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Annyira bosszantóak az ilyen kérdések.Más ember lettél tőle?Netán ufó?!

HÁT NEM!

2013. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
én meg 21éves vagyok és most lesz fogszabályzóm a pasim meg elfogadja ennyi
2013. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hidd el, nagyon szexinek is tudjuk találni a fogszabályzós lányokat. Ha az arcod szép, kedves vagy, jók a belsőtulajdonságaid, akkor ugyanúgy tetszenél és szeretne egy fiú, mint fogszabályzó nélkül, nem oszt, nem szoroz.

Ha gondolod küldj képet, és elmondom a véleményem róla, hogy hogyan is áll neked.

2013. nov. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket:)
2013. nov. 29. 14:00
 5/13 kismutyesz_ ***** válasza:
Nekem van, és nincs semmi gond. Szard le ha valaki idegesíteni próbál miatta. Simán lehet esélyed a fiúknál. Ha gondolod küldj egy képet privátban :) 16/f
2013. nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Nekem kifejezetten bejönnek a fogszabályzós lányok, és biztos nem vagyok ezzel egyedül, szóval ne aggódj, így is rád találnak majd. :)


Ha esetleg nem sikerült meggyőzni, nyugodtan küldj egy képet privátban, és megerősítem amit mondtam, de hidd csak el. ;)

2013. nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amikor megismerkedtem a barátnőmmel, akkor neki is volt. Szerintem attól függetlenül még lehet valaki bomba nő, sőt valakinek még jól is áll. Szóval ne aggódj, a fogszabályzó manapság teljesen hétköznapi dolog. :)
2013. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik :D
2013. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van! Mármint volt amikor volt! Sőt, neki is volt! Egyszerre rakattuk fel, mert így együtt szenvedtünk:)
2013. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22 vagyok és nekem is van. Van barátom is. Mi ebben a gáz? :D
2013. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!