Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes lehetek belé? Vagy...

Szerelmes lehetek belé? Vagy csak fellángolás?

Figyelt kérdés

Nem voltam még senkibe se szerelmes, ezért nem tudom, hogy mi ez az érzés. Vagy talán csak az "álomlányt" látom benne, és felruházom olyan tulajdonságokkal, ami neki nincs is?

Sztori maga annyi, hogy egy idejen látni szoktam a buszon egy lányt, szemezgettünk, ám pár nappal később megtudtam róla, hogy olyan tipikus "mai fiatal". (Iszik, cigi, buli, meg ő balhés típus. Mind ő mondta ezt a barátnőjének.)

Mivel külsőre nagyon tetszik, és érzek is valamit. Mivel én az ellenkezője vagyok természetileg, ezért nem tudom, hogy őt látom a természetében, vagy akit akarnék látni?

Bocs, hogyha túl hosszú és értelmetlen, de gyorsan írtam, és fáradt is vagyok. :)

15/F



2013. dec. 6. 22:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*egy ideje
2013. dec. 6. 22:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Hú,hát szerintem nem,mert annyira nem is ismered. Bár lehet, én nemtom. Egy másik kérdéshez írtam, és most is gondolom, hogy ha valakibe szerelmesek vagyunk, akkor az illető puszta létezésének a tudata, már az is mosolyt csal az arcunkra, örömmel tölt el bennünket. De amúgy hogyha szerelmes leszel, szerintem egyértelműen tudni fogod:)
2013. dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
juuuj melyik buszon?:)
2013. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nagyatádin. :)

2013. dec. 6. 23:03
 5/11 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok!
2013. dec. 7. 00:16
 6/11 anonim válasza:
Szerintem jobban meg kéne ismerned, beszélgess vele vagy ilyesmi:) És ha azután is tetszik akkor lehet, hogy el tudnád dönteni:) és egyébként szerintem ne vedd készpénznek amit a többiek mondanak róla:)) bár azt te tudod
2013. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem. Nem mások mondták róla, hanem 1-2 méterre álltam tőle és ő mondta a barátnőjének, hogy még az előző sulijában miatta voltak a balhék, meg hogy nem egyszer kezdeményezte a verekedést. Mondta, hogy kellene már vennie cigit.. stb. :)
2013. dec. 7. 22:08
 8/11 A kérdező kommentje:
Méég mindig jöhetnek válaszok! :)
2013. dec. 8. 21:40
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem se vagy szerelmes belé, az elsőnek teljesen igaza van, még nem ismered eléggé...

Ha belegondolsz egy picit a sztoriba:

Ülsz a buszon és mindig szemezel egy csajjal, aztán meghallod, hogy egy barátnőjének olyanokat mesél, hogy cigizik, piál, stb.

szerintem ha valakiről csak ennyi információt tudsz és még ezek is csak negatívumok nem hinném, hogy szerelem lenne...

14/L:D

2013. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez meg nem szerelem. Persze tetszik neked a lany, es a kerdes nyitott, hogy bele tudnal- e szeretni vagy sem. Viszont a szerelmedrol masele szavakkal beszelnel szerintem. Ez pusztan tetszes, szimpatia. Egyenlore..
2013. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!