Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha nem merek...

Mit tegyek, ha nem merek rámosolyogni?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, és ezt jelezni is szerettem volna neki, de mikor rámnéz, nem merek mosolyogni meg igazából nézni se öt. Igazság szerint korábban voltak olyan srácok, akik tetszettek, és mikor rájuk néztem, elég bunkón beszóltak miatta, ezért most már nem merek ilyet tenni. De akkor hogy hívjam fel magamra a figyelmet? Vagy inkább hagyjam?

Egyszer kétszer beszélgettünk órai feladat miatt, és rendesnek tünik amúgy. De szerintem az érdeklödési köre, ízlése teljesen más, mint nekem.


2013. dec. 8. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg nem ismered meg addig pontos következtetést nem tudsz levonni. És mosolyogj különben a fenének sincs kedve egy bús emberhez odamenni.
2013. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bizony, az a kis izommozdulat az arcodon... az csodákra képes! De egy fapofa emberhez senki nem akar közeledni. ;)


22/F

2013. dec. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!