Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok belé vagy ez...

Szerelmes vagyok belé vagy ez csak egy fellángolás és elmúlik vagy csak simán tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Az edzésen van egy fiú aki nagyon tetszik nekem, de nem tudom, hogy szeremes vagyok-e belé vagy sem. Valamikor szeretem, valamikor utálom. Néha pofán vágnám, néha pedig azt szeretném, hogy megöleljen. A képeit órákon át tudnám nézegetni, viszont néha eszembe se jut. Amikor látok egy helyes srácot, mindig az jut eszembe, hogy jó jól néz ki, de Ő sokkal jobban. Bármilyen paraszt is tud lenni, egyszerűen néha már el tudom őt fogadni, és hiába küzdök az ellen, hogy eszembe jusson, valahogy mindig ott lyukadokki, hogy rá gondolok. Az edzéseken néha tsz olyan dolgokat, hogy azt gondoljam érdeklődik irántam, de valamikor meg nem is köszön, mintha láthatalan lennék.
2013. dec. 11. 17:13
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Most nem viccelek én is ugyanígy vagyok egy fiúval csak mi osztály társak vagyunk... már nem is tudom, hogy akkor most mi van és a legújabb ,,fejlemény" az, hogy kb. más fél hete legalább két naponta vele álmodom és már volt rossz is jó is... és egyébként sokszor szoktunk szórakozni egymással, de én látom, hogy más lánnyal is szokott poénkodni de valahogy tudom, hogy velem másképp áll.(ha értitek mire gondolok) és fogalmam nincs, hogy mit kéne csinálnom.

2013. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én már lassan 5-6 éve edzek vele és voltak olyan lépései amiket vagy szándékosan csinált vagy nem tudom
2013. dec. 11. 19:38
 3/3 anonim válasza:

én már rég lemondtam volna róla " Néha pofán vágnám, néha pedig azt szeretném, hogy megöleljen" hagyod hogy úgy szórakozzon veled mint macska a játékával :OOO na mindegy a szerelem vak én már hagytam volna egyszer kedves máskor nem én már szóltam volna neki hogy : Dönstd már el hogy kedves vagy bunkó vagy mert elegem van már a hangulat ingadozásodból ha ma bunkó leszel velem akkor jobb ha hozzám se szólsz. Én az ilyen embert nem tudnám szeretni csak gyűlölni

ez az én véleményem

2013. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!