Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 7 év korkülönbség? 38N,31F.

7 év korkülönbség? 38N,31F.

Figyelt kérdés
Azt mondják sokkal fiatalabbnak látszom. A pasim még nem tudja, csak azt ,hogy idősebb vagyok nála. Nem régóta vagyunk együtt. A kijelentéseiből arra következtetek,hogy csak pár évvel gondol többnek. Hamarosan megmondom neki. Nekem sosem volt fiatalabb barátom.Kicsit félek. Szerintetek illúzió romboló?
2013. dec. 13. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis!

Ilyen korban ( már bocsánat,nem úgy értem,ne vedd magadra :D,) ez már semmi.

2013. dec. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Érdekes..kár volt elhallgatnod, mert maga az, hogy nem vallottad be a korod, nekem sokkal szarabbul ese így utólag megtudni..

Az ilyeneket jobb az elején tisztázni.

Maga a korkülömbség nem nagy, főleg ha szeretitek egymást, mások véleményére meg szarni rá :D

2013. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem sok. Egy cimbi 10-el fiatalabb a feleségénél.
2013. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tagadtam le a korom. Azt mondtam, majd egyszer megmondom.
2013. dec. 13. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Köztünk 8 év korkülönbség van, és én vagyok az idősebb nő létemre. 12 éve élünk boldogan.
2013. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem azt írtam, hogy "letagadtad" hanem elhallgattad..

Nem szeretem ha valaki már az elején titkolózik, és utólag, mikor már komolyabbra fordulnak a dolgok, akkor kell egy nem elhanyagolható információt megtudni.

Na jó, nyílván a "pasid" ezt így ebben a formában elfogadta tőled, hogy nem árultad el a korod, de ne csodálkozz majd, ha meglepetés ér mikor elmondod.

Még mindig nem a korkülönbség a lényeg, (félre értés ne essék) hanem az hogy nem az elején vannak ezek a dolgok tisztázva, hanem utólag mikor már több is kialakulhat két ember között, és mivel nem ismerem a férfit így nem tudom mit hozna ki belőle ez az infó, így csak reménykedhetsz abban, hogy Ő nem fogja ezt nagy korkülönbségnek tartani.

Nekem úgy jön le ez az egész, hogy szégyelled a korod (korkülönbséget), és arra alapozol hogy mikor már több van köztetek akkor nem fog ennek a férfi nagy jelentőséget tanúsítani.

Na én pont ennek nem vagyok a híve, a kalkulációknak és titkolózásoknak, mert egy kapcsolatot nem az alapján kell létrehozni, amit a párkapcsolati normák nagykönyvében megfogalmazott valaki, hanem két ember kölcsönös bizalmán, és hogy elfogadják egymást olyannak amilyenek, életkorukkal együtt.

2013. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi előző. Sok igazság van abban amit leírtál. Nos azt hittem nem lesz komoly a kapcsolat, akkor meg minek tárulkozzon úgy ki az ember. Meg egy tapasztalatom is van a kezdeti nagy bizalmat illetően. Volt, hogy csont őszinte voltam, azt hittem megtaláltam életem párját. Nem így lett. Aztán bizony a mai napig bánom, hogy olyan sokat megtudott rólam az illető. DE nem lehet általánosítani minden partner más.
2013. dec. 15. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!