Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért ítélitek el a...

Lányok, miért ítélitek el a fiúkat a külsejük alapján, most tényleg ennyire fontos a külső, hogy egy kép és már ronda valaki, ennyire jól megállapítjátok vagy csak túl hamar ítélkeztek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ijen!
2013. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha párkapcsolati szempontból kérdezed, valószínűleg azért nem kezdenek ki veled, mert nem vagy az esetük. És ha a kémia nem működik, akkor egy kapcsolat sem fog.
2013. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hanem van egy kettő aki ojan
2013. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Te odamennél udvarolni egy lányhoz, aki neked nem tetszik és csúnya?

Ez ilyen egyszerű.

2013. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ly betűt nem láttatok még?
2013. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ahogy a fiúk is először mindig külső alapján döntenek. Te sem mész oda egy enyhén túlsúlyos,csúnyácska lányhoz,bár lehet aranyszíve annak a lánynak.

Egy kapcsolat kialakításához szükséges a kölcsönös szimpátia,és tetszés kell. Ha ez nincs akkor kár erőltetni a kapcsolat kialakítását..

2013. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ezek szerint én egy lánynak sem tetszenék?!:O Senki sem jelez, senki sem kezdeményez nálam, amikor meg én kezdeményezek lekoptatnak, rondának neveznek egy kép alapján, élőben meg azt mondtják van pasijuk vagy levegőnek néznek. Ezt nem hiszem el, hogy senkinek sem tetszem, szerintem vannak tőlem rondább vagy velem egy szinten lévő fiúk, például a cigók között is sok ronda van mégis van nőjük, de fehér fiúban is láttam már rondát mégis volt nője, csak nézek, hogy engem miért a külsőm miatt koptatnak le, mert nem egyszer megkaptam, hogy ronda vagyok, vagyis tuti a külsőmmel, a fejemmel van bajuk szerintem, bár lehet a gizda testem sem jön be nekik.
2013. dec. 16. 19:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Mutass már képet, kíváncsi lettem.
2013. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Te sem mész oda egy enyhén túlsúlyos,csúnyácska lányhoz,bár lehet aranyszíve annak a lánynak. "

Én odamegyek :)

2013. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 durci.dorci válasza:
Majd te is megtalálod a neked való párt csak várd türelmesen
2013. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!