Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem fogják fel a férfiak,...

Nem fogják fel a férfiak, hogy pontosa miattuk ilyenek a mai nők az amilyenek az ismerkedéseknél?

Figyelt kérdés

Úgy látom nagyon sok pasi nem fogja fel, hogy az ő magatartásformájuk miatt olyanok a mai nők amilyenek. Teljesen megtudom érteni a nők viselkedését. Az állandó udvarlás, ami szinte már túlzott. Interneten egy nő vagy 100 levelet kap, özön bókokkal, így a legtöbb nő önbizalma az egekben lesz. De a férfiak önbizalma meg honnan legyen? Amikor nekik fontosabb hogy erősebb legyen az önbizalmuk.

Már a rondább ducibb nőkre is vagy 100 pasi ír és bókol, de az ilyen szintű férfiakat csak elküldik melegebb éghajlatra.


Ezzel a mentalitással, magatartás formákkal pontosan azt érik el a férfiak hogy a nőkben olyan tudat jöjjön létre, hogy a NŐ VAN A FÉRFIÉRT és örüljön neki a pasi, hogy egyáltalán szóba áll egy nő egy pasival.


Akkor itt van ez a nők nem fizetnek szórakozóhelyeken, szerintem ez is azt sugallja, hogy a NŐ VAN a FÉRFIÉRT. És akkor valaki jött és próbált ez ellen tenni. És rengeteg férfi lebu*izta meg társai, mert hogy így kevesebb nő lesz a szórakozóhelyeken.

Teljesen megértem, hogy a nők ilyenek amilyenek és ezt mi férfiak generáljuk.


2013. dec. 19. 21:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit? Én már lesz@rom ezt az egészet...
2013. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Akkor miattam is?

Pont miattam is aki mindig rendesen és normálisan beszélt a lányokkal?Pont miattam is aki rögtön elment amikor nemet mondott a csaj.Pont miattam is amikor soha nem voltam velük bunkó?

Hát köszönöm b+

2013. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

Azért depressziós, én senkinek se kellek nők se kellenének!

Ráadásul csak azért válaszon engem, mert csak én vagyok..nem azért, mert engem szeret és hiába van más pasi is én kellek?

2013. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Sokat írtál de ha lényegre törőbb lennél lehet hogy értenénk is miért sír a szád! :))))
2013. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%

Interneten egy nő vagy 100 levelet kap, özön bókokkal, így a legtöbb nő önbizalma az egekben lesz.


Nokent mondom, hogy a 100-bol kb 3-bol sugarzik némi intelligencia, 60 csak dugni akar, 20 annyit ir,hogy szia, hogy vagy, a mmaradek meg total bekepzelt, es azt hiszi, hogy minden csajnak kotelessege valaszolni.


Aki azt akarja,hogy a nok is fizessenek, az csak tobb penzt remel a sajat uzletenek.


Es a rondabb/ducibb nok meg nagy altalanossagban ugy vannak kezelve,hogy " ez ronda,szoval biztoski van ehezve"

2013. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
nem miattunk. ez a biológia
2013. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

#5


és ha valaki annyit hogy szia hogy vagy?


Akkor nem tud elkezdeni vele dumálni, ha érdekli a pasi??

2013. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

5, ez tenyleg annyira igy van sajnos...

20/L

2013. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Mit tud nyujtani egy no?

Idiota kerdeseket es feltekenyseget.

Nekunk komolyan ez kell hosszutavra??:DDDD

F

2013. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Akik nem fogják fel, azoknak kéne felfogniuk, a többi normális meg ezek miatt b aszhatja :)
2013. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!