Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Miért nem lép?

Tejeszacsko kérdése:

Mit csináljak? Miért nem lép?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, volt már egy-két (nem tul komoly) közös programunk és tök jòl elvoltunk de nem ad semmilyen jelet hogy tetszenék neki és nem is keres engem mindig én hívogatom őt. Ami már nekem gáz mert ugy érzem mintha nem jönnék be neki de attòl még jol érezte magát velem és ha mégis bejövök neki akkor mért nem ad jelet vagy mért nekem kell mindig kezdeményezni? ... Mit tegyek?
2013. dec. 21. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki ! Barátzónába vagy ha innen kikerülsz és hiányol akkor majd keres ha nem akkor tovább kell lépni
2013. dec. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyanez a problema... csak en tudom h nem jovok be a lanynak mert a baratnoje elmondta h ne szenvedjek feleslegesen..
2013. dec. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem érdekled eléggé. Megoldás -> NP (next pussy) :D
2013. dec. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok a telefonszámla, az a probléma.
2013. dec. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele ezekről a dolgokról őszintén, mert a lányok sem gondolatolvasók. 31N
2013. dec. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mivan akkor ha a barátnőjétől tudom h tetszek neki?
2013. dec. 21. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőjétől tudod, akkor meg végképp menj oda hozzá és beszélgess vele. 31N
2013. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!