Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti mikor mondjátok egy...

Fiúk! Ti mikor mondjátok egy lányra, hogy aranyos?

Figyelt kérdés

2013. dec. 21. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha aranyos (de csak sejtem) :/
2013. dec. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor aranyos.Megfogalmazni lehetetlen.Ez olyan amikor te meg helyesnek látsz egy pasit.
2013. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, ha szolid és nem hivalkodó. Ha van benne báj és szeretet! :)
2013. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ha egy lány nem az a tipikus szépség, de a tetszésünket elnyerte, vagy ha a pasi szégyellősebb, visszahúzódóbb, akkor fél bevallani hogy tetszik neki

az is megeshet, ha egy lánynak kifogásként mondja, hogy ne legyen annyira elkeseredve, ilyenkor az a helyzet hogy a fiúnak nem jön be lány

de lehet a viselkedése is aranyos, nekem az ilyen lányok tetszenek legjobban ;)

2013. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Olyankor amikor egy lány nem jön fel gyk-ra és megkérdezi ezt, mert olyan hülye, hogy még ezt sem tudja definíció alá helyezni és egyébként is, ezt nem lehet megfogalmazni, de ha meg kellene fogalmazni hát megfogalmazom, ki más, ha nem én. Olyankor mondjuk egy lányra, hogy aranyos amikor az a bizonyos lány nem riba--kodik, nem jár bulizni minden 2. nap és nem fekszik le minden 2 héten más fiúval. Normálisan öltözködik, nem hülye tini pitsa cicanadrágba, hanem normális lány módjára öltözködik, beszél és gondolkodik, nem részegedik le és nem szopja más farkát.....ÉS NE GYAKORIZZON.

tehát te élből NEM LEHETSZ ARANYOS, ha vki ezt mondta rád, HAZUDOTT.

2013. dec. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ekicsir, miért ne lehetne egy olyan lány aranyos aki GYK-zik? és aki cicanaci hord? vagy követi a divatot? nagyon sok hülye dolgot irtál le

én is napi órákat GYK-zok, de nem vagyok olyan szánalmas, mint azt az itt lévőkről hiszik: van barátnőm, barátaim, és értelmes válaszokat szoktam adni

2013. dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha aranyos, és ha tetszik.
2013. dec. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
nem mint ha én nem írnék értelmes válaszokat, na mindegy.!!
2013. dec. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszik nekem.
2013. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én altalában akkor mondom ezt egy lányra, ha külsőre is tetszik, és belsőre is passzolunk, de még nem akarom nyíltan megmondani neki, hogy tetszik. Szerintem sok esetben hasonló az ok, persze vannak, akik akkor mondják ezt, amikor a lány nem tetszik nekik, de nem akarják megbántani.
2015. dec. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!