Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan fogjátok tölteni a...

Hogyan fogjátok tölteni a karácsonyt és a szilvesztert?

Figyelt kérdés
Hol, kivel? Örültök, hogy így lesz? :)

#karácsony #szilveszter #Újév #harapófogó #ideiskellegykulcsszóamikilóg
2013. dec. 22. 00:17
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Sehol sem állítottam ilyet, hogy ez így lenne. Nem is tudom honnan vetted ezt.
2013. dec. 22. 00:44
 22/37 anonim ***** válasza:
5%
De sok lúzer van itt... :)
2013. dec. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

karácsonyt családdal, pesten:D

szilvesztert valszeg barátokkal,barátnőkkel a millenárison, aztán go to clubplay ^^

2013. dec. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:

"Hát, látom a legtöbben akik ilyenkor itt vannak gép előtt töltik ezeket a napokat is. "


ebből éreztem úgy mintha arra céloznál hogy azért van ez ami van emrt nekünk ez jó meg így akarjuk stb..

2013. dec. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Nulla: Mint ahogy írtam, én is sokáig így voltam vele. Nem poénból írom, mintha fogalmam nem lenne az egészről.
2013. dec. 22. 00:51
 26/37 anonim ***** válasza:
Én itt fogom csapatni
2013. dec. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
tudom ki vagy. szóval értelek csak rosszul értelmeztem.
2013. dec. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Karácsonyt szokásosan a nagy családdal, a szilvesztert pedig most itthon, illetve éjfélre megyünk nagyszüleimhez. Eddig minden évben így volt, kivéve tavaly, mert akkor a szilvesztert disco-ban töltöttem a barátaimmal. Jó is volt nagyon, de kicsit lelkiismeret furdalásom volt, hogy 18 évig mindig nagyszülőkkel volt a család ilyenkor, most meg se én, se szüleim, se tesóm nem volt ott, csak ketten, szóval most újra velük leszek :)
2013. dec. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

A karácsonyt itt gyakorin. A szilvesztert még nem tudom, lehet hogy veszek egy kis zöldet, aztán el filmezgetek, majd egy jó szunya.

#13 hol lenne?

2013. dec. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyt a családdal, szilvesztert a barátom szülinapi házibuliján. Utóbbinak nem örülök, utálom a szilveszteri kötelező "érezd jól magad!" feelingjét, holott utoljára akkor éreztem magam jól szilveszterkor, amikor még kislányként a nagymamámnál töltöttem és a tesóimmal játszottunk kölyökpezsgőt nyakalva.
2013. dec. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!