Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ismerkedésnél nálatok...

Fiúk! Ismerkedésnél nálatok nem hátrány a fogszabályzó? 18/L

Figyelt kérdés

Úgy értem, első benyomásra milyen hatást kelt bennetek? Kb már egy éve, hogy kaptam felülre és most már alul is van. Már kezdem megszokni azt is, hogy ha valakivel beszélek az többnyire a fogsoromat nézi, mivel alul csillog a szabályzó.(nem én kértem így, a vas alapból ilyen)

Ugyanakkor azon gondolkodtam, hogy mégiscsak ez az első dolog amit észrevesz rajtam az, akinek első találkozásnál bemutatkozok. Tudom, mert ők is odanéznek olyankor. Nem zavar már a dolog, hozzászoktam, csak felötlött bennem a kérdés, hogy vajon ti mire gondoltok ilyenkor? Mi az első benyomás ezáltal arról a lányról aki hasonló cipőben jár?


Kort és nemet is írhattok, bár nem szükségszerű. Viszont jó lenne, ha megemlítenétek hogy van e ilyen ismerősötök, illetve személyes tapasztalatotok ez ügyben. :)



2013. dec. 23. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Engem cseppet sem zavar. Sőt én azért szoktam nézni egy lányon a fogszabályzót mert tetszik :) Hogy mi tetszik rajta azt nehéz lenne leírni valami vonz benne.


Amúgy az első gondolatom, hogy figyel a külsőre, és biztosan ápolt stb

22/F

2013. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nálam előny
2013. dec. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Nem egy fogszabályzó miatt fog tetszeni/nem tetszeni egy lány. Nem számít. Bár ha cukin nnéz ki benne akkor elöny ^^
2013. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

Más lányokon nekem sincs gondom a fogszabályzóval, helyesek lesznek tőle, de magamon tudva már nem annyira vonz a dolog...karbantartani is macerás és az idő amit eddig fogmosással töltöttem, most meg 3x-ozódott...:/ :)

2013. dec. 23. 10:06
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem érdekes, semmi negatív gondolatod nem tudna felébreszteni bennem, és abszolúte nem zavarna/zavart. 25/f
2013. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
nekem islesz de nem vas hanem átlátszó vagy színes az azért annyira nem gáz. szerintem ha valakinek tetszel ezért nem fog meghátrálni
2013. dec. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy ki vagy de megkívántalak XD

semmi probléma, nem zavar senkit. :)

2013. dec. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
reptéren a kapunál kicsit kellemetlen, de üsse kő megértem, ha ez kell, hogy későbbtökéletesek legyenek a fogak...inkább, mint egy összekócolt fogazat.. 25 F
2013. dec. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#6-os! Én is gondolkodtam anno az átlátszón, de mivel egyrészt drágább, másrészt barátnőmnek is egyszerű vas volt, így belementem ebbe. Ha mást nem, a gumik színét havonta úgy is lehet variálni. :)


#8-as!

Ez majdnem rímelt is. :) Igen, ez kell sajnos. De megéri :D

2013. dec. 23. 10:37
 10/15 anonim ***** válasza:
Én most ismertem meg egy fogszabis csajszit, és eddig magasan viszi a pálmát mindenkivel szemben, és a fogszabályzója kimondottan szexi, de ugye ezt nem mondogatom neki, mert ahogy te is, lehet kellemetlenül érintené, hogy felhozom... :D (szóval nopara)
2013. dec. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!