Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Ti tudtok interneten...

Csajok! Ti tudtok interneten ismerkedni, mert szerintem lehetetlen manapság?

Figyelt kérdés
Felmentem egy társkeresőre. Egyszerűen nem lehet ott ismerkedni, ugyanis egy órában vagy 50 levél jött. Ezt fizikai képtelenség kezelni, írni nekik és ami a durva jobbnál jobb levelek és pasik írtak. Egyszerűen szerintem interneten egy nőnek nem lehet ismerkedni. Le is töröltem onnan magamat. Ti hogy csináljátok van sikeretek?
2013. dec. 24. 11:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Fiúk sem tudnak normálisan,és mint te csaj panaszkodsz?:D

Elmész a piiibe

2013. dec. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Most is kapni fogsz 40 privátot:D


21F

2013. dec. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

:D:D szörnyű.Te legalább tudsz válogatni.Én fiúként még választ se kapok az elküldött levelekre.

Nagyon gáz vagy. -.-"

2013. dec. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3-as Hogy adjak választ, ha 50 érkezik, így értelmesen beszélgetni se lehet, teljesen el van lehetetlenítve az egész
2013. dec. 24. 11:54
 5/22 anonim ***** válasza:
és akik rád irtak egy se kap választ csakmert nem biztos de lehet hogy nemtudnál mindenk válaszolni.... szörnyűűű szerintem egy világ fog összedőlni benned
2013. dec. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
ha ennyire rohadzul magányos vagy.. akkor talán bökj rá egyre írj rá, majd pár mondat után kiderül szipmi e vagy nem..aztán mehetsz tovább, ha nem..ne legyél már életből felmentve...
2013. dec. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Csak az idióta csajok nem tudnak ismerkedni. Szegényke, hogy jobbnál jobb pasik írtak, majd mindjárt megsajnállak.
2013. dec. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálram, hogy mikor idöm volt, elolvastam az összeset. A legtöbbjük ugyanolyan vagy hasonló sablonos szöveget küldött, ezejet helyböl kiejtettem. Aki valami egyedit, érdekeset írt, azokkal foglalkoztam (nem sok olyan van). É ugye abból sem mindnek sikerül megfognia, úgyhogy úgyis tovább szelektálódnak. Meg a képek is sokat elárulnak, pl aki feldob egy csomó félpucér, izomfeszítgetös képet, azt elimináltam.

De nagyon nem jöttek be az emberek, úgyhogy én is töröltem magam.

2013. dec. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy neked nem megy a netes ismerkedés, amikor... nem tudsz helyesen írni!! Talán ez lenne az első lépés, ha neten akarsz ismerkedni. Pffffff
2013. dec. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Kérdező csak a kifogásokat keresed...

Én örülnék ha napi 50 levelet kapnék és szívesen megnézném őket és szelektálnék.Aki tetszik azzal meg foglalkozok a többivel meg nem..

Nehogy már neked csajnak legyen nehéz...Neked csak várni kell

2013. dec. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!