Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mennyi volt a legrövid...

Lányok, mennyi volt a legrövidebb idő, ami után szexeltél egy sráccal, és miért hagytad?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy a jó pasiknak nem lehet nemet mondani.
2014. jan. 5. 18:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
az egyikkel 2. randi, de már több hónapja barátok, haverok voltunk. A másikkal 3. alkalom, de őt is rég óta (évek óta) ismertem már. egyikükkel se terveztem komolyat, de az elsővel 2 évig tartott utána :)
2014. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nem "hagytam", hanem kívántam, akartam. Nem ugyanaz.

Egyébként: 1 hét. Ő volt a második kapcsolatom, az elsővel fél év alatt jutottunk el ide. Azóta 8 év telt el és már házasok vagyunk.

2014. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
En ugy jottem ossze egy sraccal, elotte ket hetig ismertuk egymast. Reszeg voltam.:D es szerelmes.
2014. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

jaaaa, hát ilyen 2-3 randi, meg 1 hét az nem nagy szám :D


Az ilyen fél órára mondanám azt, hogy baxxxus

2014. jan. 5. 18:21
 5/25 anonim ***** válasza:
1 hónap. (vagy 3 hét kb). De őt ismertem 2 éve.
2014. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

A legrövidebb szerintem a megismerkedéstől számított 2 hét volt, a második randin. Be voltam már gőzölve, tudtam, hogy ő nem is gondolja ezt komolyan, de elképesztően szexi srác volt, amilyen általában az életben nem szól hozzám, úgyhogy belementem.

Egy darabig ilyen szexkapcsolatban voltunk, aztán nekem lett barátom.

2014. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Kb fél óra és mert akartam.
2014. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

húúúúúha, csak nem tán kiderül itt a végén, hogy a joképü srácok miatt érdemes bekrvulni egy kicsit? Gondolom gyérebb pasinak nem ugrottál volna a frkába egyböl...


Meg ez is mi, hogy hozzád képest sokkal jobb pasival lehetsz?

2014. jan. 5. 18:55
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem |<urvul be senki, csak kielégítjük a vágyainkat:-) Ha az ember éhes, eszik, ha álmos alszik, ha bizsereg neki, szexel. Ne mondd, h te nem ugranál rá egy jócsajra, ha hagyná magát, az az álszentség csúcsa lenne!
2014. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
hát, csak pasikkal nem nagyon történik olyan, hogy hozzájuk mérten jo csaj hagyja magát. A nöknek meg igen gyakran megadatik, hogy sokkal jobb pasival lehetnek....már a végén már természetesnek veszik, hogy nekik ingyen jár a jó
2014. jan. 5. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!