Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ciki az, hogy 21 évesen...

Miért ciki az, hogy 21 évesen nem sminkelem magam minden nap, hanem csak alkalmakkor?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm, azt mondta,hogy rá kellene szoknom a napi sminkre, mert így soha egyetlen pasinak nem fogok kelleni. Nem tartom magam csúnyának, az arcbőröm szépnek mondható (ritkán van 1-2 pattanás, de azt pár nap alatt elmulasztom).
2014. jan. 6. 08:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, irigykedik, hogy te így is szép vagy, míg más lányok órákat küzdenek. Én 19 éves vagyok, csak nagyon különleges alkalmakkor voltam kifestve (szalagavatóm, ballagásom). Ennek ellenére eddig minden párkapcsolatomban odáig voltak értem, és minden fiú imádta, hogy egyáltalán nem sminkelek.

Egyáltalán nem ciki ez!

2014. jan. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha smink nélkül érzed jól magad akkor ne sminkelj, főleg, ha még szép is vagy mellé.

Számunkra akkor dől el mennyire szép egy nő amikor reggel felébredve rápillantasz.

2014. jan. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha gondolod küldj egy képet sminkel és smink nélkül, aztán tudok mondani véleményt.

26f

2014. jan. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak többsége nem szereti a sminket, mert "szaga" van - amit ugyan sokan illatnak mondanak, meg a nöböl nem sokat látnak, csak a vakolatot.
2014. jan. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak nagyon ritkán sminkelek,akkor is csak szolidan. Szóval egyáltalán nem ciki.25/N
2014. jan. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
NEM az.
2014. jan. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok sminkes. A legtöbb smink cuccom már kidobásra érett olyan szinten nem használom.

Szeretem, hogy szép a bőröm és lélegzik.

Én is megkaptam már, hogy sminkkel igazi bombázó lehetnék... a baj csak az, hogy nem akarok az lenni :D

Így is több a hódolom mint szeretném :p

2014. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább jó dolog.

Ezt mint természetes csajokat kereső padi mondom.

2014. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne is sminkeld magad mindig, ha természetesen is szép vagy! Tök felesleges, az ismerősöd meg csak irigységből beszél.
2014. jan. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem is kell sminkelned magadat,ha szép vagy. Én mindig csak a szememet húzom ki meg egykis spirál.nálam ez a maximum smink. Az arcamra soha nem kentem,nem is kenek semmilyen "csodaszert" és így a bőröm sokkal egészségesebb.
2014. jan. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!