Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vonzodom egy pasihoz nagyon,...

Vonzodom egy pasihoz nagyon, de fogalmam sincs, hogy miről beszélgessünk, szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek az előfeszített vasbeton gerendákról....
2014. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok csak fordított helyzetben. Majd ha rájöttél valami jóra akkor szólj nekem is pls. :)
2014. jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utolsó ti hány évesek vagytok?:)
2014. jan. 6. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Bármilyen hétköznapi dologról, kérdező! Bármiről! Ha van közös téma, érdeklődés, akkor könnyebb a dolog. De tényleg bármi lehet az, aktualitás, közelgő dolog, múltbéli emlékek... kérdezheted dolgokról, mesélhetsz magadról történeteket, stb. Legyél kreatív! CSAK SOHA NE AZ IDŐJÁRÁSRÓL és soha ne az előző esti Barátok Közt epizód legyen a téma!


22/F

2014. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy tudtam, hogy egy témában nagyon otthon van, megkértem, hogy segítsen felkészülni az ezzel kapcsolatos vizsgámra. Eleinte csak erről a témáról beszéltünk, aztán egyre többször kanyarodott el a.beszélgetés fonala és egyre többször kaptuk magunkat azon, hogy már hajnal van és még mindig dumálunk. Hogy miről? Minden ökörségről, ami jött, a kutyák viselkedésétől az erekció héber nevéig minden előjött. A lényeg, hogy nem szabad görcsölni, ha van jövője a kapcsolatnak, akkor úgyis adja magát a téma. Ha nincs téma, csak a másik kinézete tetszik, akkor annyiban kell hagyni a dolgot, kizárólag testi vágyra nem lehet egy kapcsolatot alapozni.
2014. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 23 ő 21. Az egyik gondom az, hogy annyi barátja/barátnője van mint a háborodás és legtöbbször róluk beszél másoknak is, én viszont nem is ismerem őket így ez kilőve. Nem nagyon találok olyasmi témát ami érdekelné és átfordulna valami önfeledt beszélgetésbe. :I A modora is elég durva. Kertelés, szépítés nélkül kimondja amit gondol és mégcsak nem is tudok vitatkozni vele mert teljesen be van halva az agyam. Komolyan tiszta röhej semmi gondolat nem jut néha eszembe. Nem tudom, hogy a stílusa vagy a vonzódás hozza ki belőlem ezt, mert más csajokkal nem okoz gondot sose az élesebb konfrontáció sem. Lehet hergelnem kéne magam mindig, de akkor meg nem mer senki hozzámszólni. :D
2014. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!