Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Szerelmes vagyok az osztálytársamba, hogy utaljak neki erre?

Figyelt kérdés
2 éve osztálytársam, elég jó barátok vagyunk, de sosincs egyedül, mert vagy a barátnőivel van vagy az ikertesójával. Interneten keresztül merek irni neki, mert akkor tudom hogy csak vele beszélek, de suliban csak barátként tudok vele társalogni, mert elhivni hogy ketten beszélgessünk vagy bevalljam az érzéseim neki ahhoz nincs bátorságom. Ő az első lány aki tetszik, szóval ez nekem teljesen új dolog.. Segítsetek légyszi! 15/F
2014. jan. 8. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Házi nyúlra nem lövünk öcskös
2014. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
De hülye duma. Tudod te első válaszoló hogy hányan élnek boldogságban a volt osztálytársukkal?
2014. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

A legtöbb esetben több gondot szül és nem is marad tartós.


Ne mondd már nekem, hogy te annyi embert ismersz akik osztálytársak voltak, már akkor járni kezdtek, majd összeházasodtak:)

2014. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez így van első/harmadik. ha azt néznénk, hogy a két személy már komolyabb lenne, akkor oké, de el sem lehet képzelni szerintem annál kínosabb dolgot, amikor valaki összejön a suli/osztálytársával, majd 2 hónap múlva összevesznek...utánna is el kell viselni egymást...meg persze akkor is kínos, ha nem haragban szakítanak, csak akkor nem annyira.
2014. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nincs más választásod, lépned kell, légy férfi. Ha nem sikerül rohadtul fog fájni, de ha meg sem próbálod, akkor annál jobban.

Hívd el valami semleges helyre, nem kell mondani, hogy randi, csak, hogy találka vagy csak annyi, hogy csináljatok együtt valamit. Lehetőleg ne vmi szokásos helyre vidd, hanem valami egyedibb programot válassz. Pl mozi helyett nézzetek meg egy kiállítást, feltéve ha szeretitek a képeket, ez esetben beszédtéma is lesz rengeteg, hiszen egy csomót lehet beszélni a képekről.

Na, légy kreatív és szánd rá magad a lépésre, ne gondolkozz, mert annál rosszabb lesz.

3mp szabály rulez!! :D


Vagy ha annyira félsz, dobj neki egy üzit a suliban vmi kis cetlin: pl "Csinálunk vmit ma délután együtt? Igen- mosoly, Nem- hátraszaltó :D :P"

Tudom, lámerségnek tűnik, de nekem már bejött, ha pedig nem látta még a neten az ilyen posztokat és van humorérzéke akkor tök jó :D

2014. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. jan. 8. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
De azt mondom 3-as. Nem azon múlik hogy házinyúl vagy sem! Felejtsd el ezt a marhaságot!
2014. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!