Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » EZ a túl jó vagy hozzám, ez...

EZ a túl jó vagy hozzám, ez egyértelmű lerázás vagy őszinteség is van bennt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 12:51
1 2
 1/16 Zakathol ***** válasza:
Ez egy baromság. Mindenki a lehető legjobb partnert keresi, így szakítási indokként azt felhozni, hogy "te már túl jó vagy nekem" marhaság.
2014. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
akkor ez mi, kamu duma h lerázzon?
2014. jan. 9. 12:54
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
talán tudja, hogy hosszútávon nehéz lenne megfelelni neked vagy a családodnak. inkább a kihívások és a problémák kerülésének mondanám.
2014. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de az életben semmi sem egyszerű...
2014. jan. 9. 12:55
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

regebben en is hulyesegnek gondoltam ezt a lerazos szoveget.

de belegondolva, van benne valami.


vagyok en, akinek van egy bizonyos igenye. ennek a masik megfelel, egyutt vagyunk, minden szep es jo. aztan jonnek a problemak, amikor a masik a fejunkhoz vag dolgokat, keri, hogy valtoztassunk, mert nem lesz ez igy jo.

nekunk meg mindig megfelelo lenne a kapcsolat, de neki mar nem.


tehat eljott a pillanat, amikor elmondhatjuk, a masik tobb nalunk. nem mi vagyunk a megfeleloek, alul maradtunk.

ez nem feltetlenul jelent rosszat, hanem azt, hogy masok az igenyeink es az igenyszintunk.


mast kell keresni.

2014. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Költőnő? ***** válasza:
100%

én ezt még kapcsolat előtt mondom, ha úgy érzem, ha már akkor olyan "követelményeknek" vagyok kitéve, amik felé én még nem tudok elköteleződni.

Pl ha ő már sokkal jobban szeret, mert akkor értelemszerűen szinte mindent megtenne értem, de én még nem járok ott ahol Ő és nem akarom bántani sem.

2014. jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én meg senkivel sem ismerkedem. így biztos elkerülöm a problémákat. nem vicc, én tényleg ilyen vagyok :)
2014. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Biztos van benne őszinteség is, ha más nem annyi, hogy értékeli a másik nagyobb kötődését, és nem tűnik el helyette egyszercsak a ködben.
2014. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem kötődöm hozzá jobban, bár lehet hogy azt hiszi
2014. jan. 9. 13:14
 10/16 ASOT ***** válasza:
100%

2 véglet van.

Vagy kamu duma ahogy az 1-es is írta 1 szép lerázós vagy szakításos szöveg.

Vagy tényleg hasonló problémái vannak. hogy képtelen megfelelni hozzád.

2014. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!