Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melegek! Ti hol találtátok...

Melegek! Ti hol találtátok meg a párotok?

Figyelt kérdés

Igaz még csak 17 éves vagyok,de szörnyen ki vagyok ábrándulva. Minden meleg ismeri a másikat,lefeküdtek,vagy minimum leszopták egymást,a nyitott kapcsolat teljesen átlagos,a megcsalások szinte mindennaposak,stb.

Egyeltalán nem provokatív kérdésnek szánom,de komolyan kérdezem,vannak olyan meleg fiúk,akik komoly kapcsolatot szeretnének,és nem csalják meg a szerelmük,a kapcsolatuknak érzelmi alapja van,és igényesek is?

(Az igényesség alatt annyit értek,hogy ápoltak,és van személyiségük,nem divatmajmok,és tanultak.)

Előre is köszönöm szépen az értelmes,hasznos válaszokat! :)



2014. jan. 9. 15:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
2%
a kérdésre magától értetődik a válasz: szaunában XDXDXD
2014. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
32%
Én meg csak egy szexre keresek fiút de nem találok...
2014. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
lol amúgy én kapcsolatot keresek 18 vagyok, de nem értek vele egyett amit itt leírtál. Természetesen nem olyannal kell összejönni aki ilyeneket csinál.
2014. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat párti vagyok:)Semmire nem jó,ha össze vissza szexelnék.Nekem egy olyan társ kell,akivel törődhetünk egymással,és mindig egymás mellet lehessünk:P És ez jó :PPPP
2014. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
jajj de édes vagy istenem!imádom a meleg srácokat komolyan de lány vagyok de tényleg kívánom hogy találd meg a szerelmet!!
2014. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Kedves ötödik válaszoló! :)

Köszönöm szépen! ^^


Kedves negyedik!

Egyet értek Veled,de az a baj,hogy eddig még nem találkoztam olyannal,aki komoly kapcsolatot keresne,és ez aggaszt,de tudom, sosem szabad feladni. :)

2014. jan. 9. 19:03
 7/29 anonim válasza:
100%

Mi a gaypoint-on ismerkedtünk meg. Most szakítottunk 3 és fél év után. Nem volt megcsalás. És nem szexel kezdődött a kapcsolatunk, hanem valóban először megismertük egymást jobban.


24 meleg F.

2014. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,természetesen mennek a zöld kezek! :)
2014. jan. 9. 19:59
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlót keresek mint te F19
2014. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Jó látni,hogy valóban vannak még normális,rendes meleg srácok! :)
2014. jan. 9. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!