Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért történik mindig ez...

Miért történik mindig ez velem? Miért mindig a csúnyák próbálkoznak?

Figyelt kérdés

Rendkívül önbizalom romboló számomra a jelenség...

A véleményem szerint csúnya lányok (mások szerint ők átlagosak vagy kicsit szebbek az átlagnál) rendszeresen bepróbálkoznak nálam... Én vagyok náluk a "10/11" meg hasonlók és a belső is ugyan ennyire tetszik nekik. De egy szerintem szép lány már rám sem hederít. Ettől én is csúnyának érzem magam. 16 éves vagyok és fiú.

Van hogy nem bírom az ilyen lányokat lerázni, barátnőm nem volt még...


2014. jan. 11. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem kell megiedni nálam is ez volt kerüld a csúnyákat és ha a szebbek rá se hederítenek akkor meny oda szólitsd le őket viselkedj velük úgy mintha nem jönne össze van más
2014. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Talán nem a fullosak után kéne futni állandóan hanem megnézni azokat a ,,csúnyákat" mert ha nem jössz be a ,,fullosaknak" akkor te se vagy jó női szemmel.
2014. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

de nem megy ránézek a csúnyára és egyszerűen olyan hatást vált ki hogy még beszélgetni sem szeretnék vele

nem "fullos" lányok tatszenek nekem csak a visszafogott szépek

2014. jan. 11. 17:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Bazz, hogy lehetsz ennyire felszínes? Neked hogy esne, ha bepróbálkoznál egy csajnál, ő meg azt mondaná, hogy miért mindig csak az ilyen rondák jönnek?
2014. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felszínes de van az a szint amikor már rosszul vagyok a kinézetétől mert rohadjak meg ha nem férfiasabb a legtöbb férfinél a csaj
2014. jan. 11. 17:58
 6/11 anonim válasza:

Lehet kicsit magasra tetted a mércét és nagyok az elvárásaid külső alapján. Ha jobban megismernéd őket belülről is az általad "csúnyáknak" ítélt lányokat akkor most nem lenne problémád azzal hogy nincs barátnőd. Meg ne azt várd hogy a lányok próbálkozzanak nálad.

Fiú vagy, kezdeményezz!

2014. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

de akkor ne másszanak már rám a csúnyák

és nem akarok vele úgy megismerkedni hogy ő többet érez én pedig tudom hogy soha nem fogok semmit érezni

ez a lánynak is csak kínzás lenne

2014. jan. 11. 18:01
 8/11 anonim ***** válasza:

Megértelek! Nem is lenne szép kihasználni őket. Mindenki azzal a személyel legyen együtt,akit szépnek gondol. Az említett lányoknak is jut majd olyan pali,akinek bejönnek.

Az 1. válaszolóra hallgass!

2014. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most mondok egy nagy titkot:


A jó csajok nem nyomulnak rá a srácokra, mert elég, ha csak várnak, a nem töketlen srácok úgyis rájuk mozdulnak. Lehet neked is ezt kéne tenned. Aztán ha nyomi vagy úgyis lekoptatnak.

2014. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is Ugyanezt érzem.A szép lányok nem kezdeményeznek,de igaz,h nekem kéne....Volt 1 lány,aki hajtott rám,de egyáltalán nem tetszett.pedig otthon a Szüleim hogy mondták,h ilyen szép,olyan helyes...azt hittem,h én nem vagyok normális.erőltettem,h tetszen,de nem ment.ezt nem lehet erőltetni.A szép lányok rám se hederítenek.Ez a szituáció teljesen elvette az önértékelésem.
2014. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!